Výroční narozeninové oslavy čínských e-shopů jsou vždy pro zákazníka světlými momenty, protože to automaticky znamená přehršel slev, promo akcí, kupónů a soutěží. Už jsme měli tu čest s pěknou řádkou podobných akcí, ale většinou šlo o jednociferné narozeniny. To ale není případ legendárního čínského tržiště DHGate, kteří aktuálně slaví už své 17. narozeniny. Čas opravdu letí a zdá se to skoro nemožné, ale je to tak, protože už se tato nákupní platforma pomalu blíží ke dvěma dekádám stáří. A jejich oslavy jsou jako vždy samozřejmě ve velkém stylu.

Vše odstartovalo už 24. srpna, ale ještě máme stále několik dní k dobru, protože akce DHGate poběží až do konce měsíce. Najdeme v ní jako obvykle pořádnou porci slevových kupónů všeho druhu.  A firma se chlubí tím, že jejich hodnota přesahuje 10 milionů dolarů. Ale to je samozřejmě jen špička ledovce, protože je toho k mání mnohem více. Od akcí jako je Kolo Štěstí přes tunu kategorií zlevněných produktů až po speciální nabídky z livestreamů nebo extra slevy pro nové zákazníky. Prostě a jednoduše se určitě vyplatí se minimálně mrknout na podrobného průvodce nákupy v této akci. Aby vám třeba něco zásadního neuteklo.

Super levná USB nabíječka do auta

Na výběr je samozřejmě z celé řady konkrétních slevových kategorií. A my se na některé výlupky můžeme podívat i podrobněji. A slevy mohou být opravdu poměrně zásadní, protože třeba taková čtyř-portová USB nabíječka do auta se 48W, 7A a podporou QC3.0 je k mání jen za 4.99 dolaru s 50% slevou. Na rozjezd hned jedna solidní akce se vším všudy.

Herní PC pro šetřivé

V koutku technologických vymožeností pak můžeme najít třeba i plně sestavené herní PC pro šetřivé hráče. Nejde samozřejmě o žádný trhač asfaltu, ale svoji práci stále ještě zastane. Vybaveno je quad-core AMD procesorem s taktem 3.7 GHz, grafikou Radeon RX560 nebo i skvěle vypadající skříní s tunou chladičů a větráčků. Vše nachystáno k použití, jen zapojit a začít hrát. A s cenovkou 332.49 dolarů se určitě jedná o zajímavý kousek.

Nejen elektronikou živ je člověk

Nabídky v narozeninových oslavách ale nejsou limitovány jen na pole spotřební elektroniky. Velká porce je soustředěna i v trendy kategoriích jako jsou masky/roušky, stylové oblečení nebo výbava na Halloween. Takže můžete s trochou štěstí narazit na skryté perly jako jsou vtipná trička s 3D obrázky jen za 9.97 dolarů nebo set Halloweenských polštářků. Ty jsou extra zajímavé pro nové zákazníky, protože těm jsou k dispozici kus jen za 0.03 dolaru. Což nikdy nezní špatně. Celá narozeninová akce DHGate ale určitě stojí za pozornost jako celek. Neuškodí se  podívat jí na zoubek pečlivěji.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.