Výroční narozeninové oslavy čínských e-shopů jsou vždy pro zákazníka světlými momenty, protože to automaticky znamená přehršel slev, promo akcí, kupónů a soutěží. Už jsme měli tu čest s pěknou řádkou podobných akcí, ale většinou šlo o jednociferné narozeniny. To ale není případ legendárního čínského tržiště DHGate, kteří aktuálně slaví už své 17. narozeniny. Čas opravdu letí a zdá se to skoro nemožné, ale je to tak, protože už se tato nákupní platforma pomalu blíží ke dvěma dekádám stáří. A jejich oslavy jsou jako vždy samozřejmě ve velkém stylu.

Vše odstartovalo už 24. srpna, ale ještě máme stále několik dní k dobru, protože akce DHGate poběží až do konce měsíce. Najdeme v ní jako obvykle pořádnou porci slevových kupónů všeho druhu.  A firma se chlubí tím, že jejich hodnota přesahuje 10 milionů dolarů. Ale to je samozřejmě jen špička ledovce, protože je toho k mání mnohem více. Od akcí jako je Kolo Štěstí přes tunu kategorií zlevněných produktů až po speciální nabídky z livestreamů nebo extra slevy pro nové zákazníky. Prostě a jednoduše se určitě vyplatí se minimálně mrknout na podrobného průvodce nákupy v této akci. Aby vám třeba něco zásadního neuteklo.

Super levná USB nabíječka do auta

Na výběr je samozřejmě z celé řady konkrétních slevových kategorií. A my se na některé výlupky můžeme podívat i podrobněji. A slevy mohou být opravdu poměrně zásadní, protože třeba taková čtyř-portová USB nabíječka do auta se 48W, 7A a podporou QC3.0 je k mání jen za 4.99 dolaru s 50% slevou. Na rozjezd hned jedna solidní akce se vším všudy.

Herní PC pro šetřivé

V koutku technologických vymožeností pak můžeme najít třeba i plně sestavené herní PC pro šetřivé hráče. Nejde samozřejmě o žádný trhač asfaltu, ale svoji práci stále ještě zastane. Vybaveno je quad-core AMD procesorem s taktem 3.7 GHz, grafikou Radeon RX560 nebo i skvěle vypadající skříní s tunou chladičů a větráčků. Vše nachystáno k použití, jen zapojit a začít hrát. A s cenovkou 332.49 dolarů se určitě jedná o zajímavý kousek.

Nejen elektronikou živ je člověk

Nabídky v narozeninových oslavách ale nejsou limitovány jen na pole spotřební elektroniky. Velká porce je soustředěna i v trendy kategoriích jako jsou masky/roušky, stylové oblečení nebo výbava na Halloween. Takže můžete s trochou štěstí narazit na skryté perly jako jsou vtipná trička s 3D obrázky jen za 9.97 dolarů nebo set Halloweenských polštářků. Ty jsou extra zajímavé pro nové zákazníky, protože těm jsou k dispozici kus jen za 0.03 dolaru. Což nikdy nezní špatně. Celá narozeninová akce DHGate ale určitě stojí za pozornost jako celek. Neuškodí se  podívat jí na zoubek pečlivěji.