Letní prázdniny se nám pomalu chýlí ke konci a školáci se už jen za pár dnů vrátí zpět do školních lavic. A v dnešní moderní době s sebou budou samozřejmě mít i přehršel technologického vybavení. Jejich notebooky tak určitě ocení aktuální slevovou akci expertů na softwarové klíče z GoDeal24. Jejich nabídka Back to School totiž zahrnuje veškeré potřebné nástroje od Microsoftu a dojde i na spoustu dalšího. Ceny jsou navíc velmi příznivé, protože kancelářský balík Office pod 20 euro jen tak někde neseženete. Ale v nabídce je toho samozřejmě mnohem více a dostaneme se i mimo rezervaci Microsoftu.

Speciální nabídky GoDeal24 bez kupónů

45 % slevy s kupónem SGO45

60 % sleva na další produkty s kupónem SGO60

Nástroje právě pro váš počítač

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.