Téměř půl roku po představení telefonu Narzo 30A chystá značka Realme uvedení jeho nástupce, modelu Realme Narzo 50A. Sice bychom čekali, že nový telefon bude mít ve svém názvu číselné označení 40A, ale není tomu tak. Výrobce čtyřku v názvu přeskočil, protože v Číně je toto číslo nešťastným, podobně jako u nás 13. Nechme ale pověry stranou a pojďme se podívat na první oficiální renderovaný obrázek telefonu, který odhalil jeho design.

Renderovaný snímek se objevil na stránkách 91Mobiles krátce poté, co telefon Realme Narzo 50A získal certifikace BIS a NBTC. Co se celkového vzhledu týče, asi by bylo nejjednodušší říci, že je v podstatě stejný jako u předchozího modelu Narzo 30A. Respektive stejný vzhled si zachoval čelní panel. Najdeme zde relativně úzké rámečky kolem displeje, mírně širší bradu a kapkovitý výřez pro přední kameru.

Změnu ale zaznamenáme na zadním panelu a pokud si potrpíte na zajímavý design, mohla by se vám záda chystaného telefonu líbit. Modul hlavního fotoaparátu je sice stále čtvercový, ale kolem něj je černý čtvercový designový prvek s nápisem Narzo a snímačem otisků. Ten volně přechází ve svislý pruh s texturou a dělí tak zadní panel na dvě části. Výrobce navíc přidal hlavní kameře i jeden snímač, takže jsou tu celkem tři a doplnil je i LED blesk. Na spodní hraně vidíme 3,5 mm audio jack, USB-C port, mikrofon a mřížku reproduktoru. Kolébka hlasitosti a tlačítko napájení je na pravé hraně a slot pro SIM karty je vlevo. Tolik tedy k designu Realme Narzo 50A, na informace o parametrech budeme zřejmě ještě chvíli čekat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.