Čínské Lenovo sice nemá záběr produktů tak rozsáhlý jako třeba konkurenti od Xiaomi, ale i tak se u nich toho najde docela dost. Mimo jiné jsou Lenovo poměrně aktivní s výrobou bezdrátových sluchátek, kterých nabízí opravdu slušnou řádku. My pro vás dnes máme v akci jeden z jejich modelů, který se snaží profilovat jako herní a k tomu je samozřejmě i vybaven odpovídajícími funkcemi. Sluchátka Lenovo XT92 navíc samozřejmě mají aktuálně i extra slevovou akci z e-shopu Cafago, díky které je cena opravdu parádní. Za podobné peníze prostě a jednoduše stojí za hřích.

A TWS sluchátka Lenovo XT92 rozhodně zaujmou sci-fi designem už na první pohled. Ale také nabídnou připojení pomocí Bluetooth 5.1 a tvůrci se chlubí fantastickou 60 ms latencí. Dynamický driver s bio-membránou má 10 mm a kodek SBC se postará o kvalitní audio. Integrovaný mikrofon pak nabídne i technologii potlačování okolních ruchů. Herní zaměření sluchátek je znát i na futuristickém nabíjecím boxu s kapacitou 300 mAh. Jinak je tento model sluchátek k dostání v klasické černé nebo bílé barevné variantě.

Cena sluchátek Lenovo XT92 totiž spadla v probíhající bleskové akci jen na skvělých 15.69 euro. Sice z čínského skladu, takže si na ně počkáte, ale stále ještě bez dalších extra doplatků. Za své peníze ale dostanete futuristicky vypadající sluchátka s výbornými parametry, která s nízkou latencí opravdu neurazí ani náročnější hráče. Takže proč si neudělat radost a jedny takové nepořídit. Zásoby jsou sice kusově omezené, ale ještě jich tam hezkých pár zbývá. Tak se na vše v klidu mrkněte a uvidíte sami.