Dobrých značek 3D tiskáren existuje na trhu už poměrně velké množství, ale určitě neublíží si do zásoby přidat i další jméno. Protože pokud se nemýlím, tak jsme se značkou LONGER ještě zatím neměli co do činění. Jedná se ale o velmi dobře známého čínského výrobce, který navíc v dnešních dnech slaví sedmé narozeniny. A pravděpodobně není nutné dodávat, že si při té příležitosti nachystali pro fanoušky i nějaké ty pořádné slevové akce. Třeba takový model 3D tiskárny LONGER LK5 Pro pak určitě stojí za hřích.

LONGER LK5 Pro je FDM tiskárna s velmi stabilním trojúhelníkovým designem, která navíc dorazí už z výroby na 90 % sestavená. Takže potřebuje k funkčnosti už jen pár posledních úprav. Nabídne navíc velkou maximální tiskovou plochu 300 x 300 x 400 mm a není tak problémem i tvorba větších kousků. Je také velmi tichá a díky využití open source motherboardů velmi přívětivá k případným doplňkům. Skleněná deska s keramickým povrchem je pak ideální pro snadné sundání hotového 3D modelu. A zbrusu nová teflonová trubice trysky vydrží i extrémní teploty a jen tak se nezanese. K jednoduchosti ovládání pak přispěje i velký barevný 4.3-palcový displej.

V narozeninové akci je LONGER LK5 Pro k dostání s 10 % slevou díky kupónu LONGER3D7ANNIV, který platí až do 24. září. Cena tak klesne jen na 287.99 dolarů a díky doručení z německého skladu odpadají i další případné problémy. Každý den navíc v 18:00 našeho času bude navíc na stránkách firmy vždy publikován kupón na extra 40 % slevu pro nejrychlejšího zájemce. Nu a v rámci slevových akcí se určitě může hodit i 50 % sleva na 3D tiskový materiál. Takže se na vše určitě mrkněte.