Oficiálního představení nové řady tabletů Huawei jsme se dočkali v červnu, ale ještě chvíli jim to samozřejmě trvalo na globální trhy. K nám se nakonec dostal jen MatePad 11, ale firma si k tomuto kousku nachystala i velmi zajímavé bonusy a akce. Vše odstartovalo včera 23. srpna a potrvá ještě pěkných pár dnů. Pokud se tedy rozhodnete si Huawei MatePad 11 pořídit za oficiálních 10.990 Kč, tak budete mít na výběr hned z dvojice následujících setů.

  • sluchátka FreeBuds 4i + hodinky Watch GT2 Pro, nebo
  • pouzdro a klávesnice k MatePad 11 + Huawei M-Pen 2. generace + sluchátka FreeBuds 4i

Bezdrátová sluchátka FreeBuds 4i vydrží na jedno nabití nepřetržitě hrát až 10 hodin. Dále vynikají vysokou kvalitou zvuku a disponují i aktivním potlačením hluku z okolí (ANC) pro ničím nerušený poslech. Aktuálně jsou v nabídce e-shopu Huawei za cenu 1 699 Kč, k tabletu je však dostanete zdarma.

Například společně s hodinkami Watch GT2 Pro, které běžně stojí 5 399 Kč. Prémiové smartwatch se safírovým sklem a titanovým tělem. Ty jsou odolným a zároveň elegantním pomocníkem jak při sportování, tak i při běžných činnostech. Hodinky se mimo jiné pyšní bezdrátovým nabíjením a výdrží baterie až čtrnáct dní.

Pokud se rozhodnete pro druhý set dárků, kromě sluchátek FreeBuds 4i získáte zdarma pouzdro a praktickou klávesnici. Díky ní se váš MatePad 11 promění kdykoliv v úsporný „notebook“ a budete tak moct hravě psát všemi deseti i na cestách. Hodit se bude také pero M-Pen 2. generace, které podporuje celou řadu inovativních interakčních funkcí, včetně HUAWEI FreeScript. Ta v libovolném textovém poli v reálném čase transformuje ručně psaný obsah na strojově kódovaný text.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.