Asi není potřeba připomínat, že herní telefony si v poslední době získaly velkou oblibu a na trhu je jich už slušný výběr. Mezi úspěšné producenty herních strojů patří i značka Nubia, která letos na jaře vydala hned tři modely, jmenovitě jsou to Red Magic 6, Red Magic 6 Pro a cenově dostupnější model Red Magic 6R. Nyní to vypadá, že pro nás Nubia připravila další herní telefon Red Magic 6S Pro. Ten nedávno prošel certifikací 3C, takže už nic nebrání tomu, aby se v dohledné době začal prodávat.

Nubia navíc oficiálně potvrdila, že Red Magic 6S Pro oficiálně představí na čínském trhu 6. září/septembra v 15 hodin tamního času. Na Weibo už také visí plakátek, který upozorňuje na některé z hlavních parametrů telefonu. A podle všeho půjde, podobně jako loni u modelu Magic 5S, o mírně vylepšenou verzi. Je určitě zajímavé, že i u tohoto herního stroje se dočkáme vysoké obnovovací frekvence 165 Hz. O výtečný výkon se pak postará procesor Snapdragon 888 Plus.

Stylizovaný obrázek telefonu na letáčku potvrdil i trojitý hlavní fotoaparát a certifikace 3C zase podporu rychlého nabíjení s výkonem 120 W. Další specifikace Red Magic 6S Pro zatím drží Nubia v utajení. Tipaři ale odhadují, že chystaný telefon dostane některé z parametrů Pro verze, která je už na trhu. Mohl by to tedy být 6,8 palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením, případně i 4050 mAh baterie. Očekává se i až 18 GB operační paměti a až 512 GB interního úložiště. To jsou ale v této chvíli jen spekulace, takže počkejme na to, co ještě před představením potvrdí samotný výrobce.