Značka Realme nás letos nenechá vydechnout a chrlí jeden telefon za druhým. Jen co na začátku roku vydala telefony řady Narzo 30, už připravuje další model Narzo. Tentokrát jde o Realme Narzo 50A 4G, což znamená, že telefon Narzo 30A už brzy dostane svého nástupce. Chystaný přístroj totiž právě získal indickou certifikaci BIS a thajskou certifikaci NBTC.

O těchto certifikacích telefonu Realme Narzo 50A 4G se zmiňuje na svém twitterovém účtu známý tipař Abhishek Yadav s tím, že certifikaci získal model s kódovým označením RMX3430. Z prvního výpisu toho příliš o specifikacích nezjistíme. A v podstatě ani z toho druhého. Ovšem za zmínku určitě stojí, že chystaný telefon podporuje „jen“ sítě 4G. To ale asi příliš nepřekvapí, protože i model Narzo 30A podporuje jen tyto sítě.

Ovšem další tipaři jsou poněkud sdílnější a uvádějí, že Realme Narzo 50A půjde na trh v paměťových verzích se 4 GB operační paměti a 64 GB interního úložiště a se 4 GB RAM a 128 GB interního úložiště. Tvrdí i to, že prodávat se budou barevné varianty Oxygen Blue a Oxygen Green. Kromě modelu Narzo 50A se zřejmě dočkáme i verzí Narzo 50 a Narzo 50 Pro. Tyto modely dostanou podporu jak 4G sítí, tak i 5G sítí. Tipaři také odhadují, že řada Narzo 50 bude oficiálně představena v průběhu příštího měsíce.