Pokud jste v posledních letech sháněli odolný telefon, tak jste určitě jako hlavní kandidáty určili modely značky Ulefone. Jejich řada Armor si vypracovala velmi dobrou reputaci mezi zákazníky a pro mnohé jde o první volbu mezi odolnými telefony. A protože jsme se pomalu přesunuli do 5G doby, tak i moderní odolný telefon musí být připraven na sítě nové generace. Zbrusu nový Ulefone Armor 12 5G tak činí a zároveň jde o kousek se stále velmi nízkou cenovkou. Do prvních prodejů míří už dnes a první rychlíci možná ještě uloví speciální cenu.

Ulefone Armor 12 5G už nám také dospěl i designově a na první pohled ani nejde o typicky outdoorový telefon. Zdání samozřejmě klame, protože se jako vždy může pochlubit veškerými odolnými certifikacemi. Kromě toho ale také procesorem Dimensity 700 spolu s 8 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Displej s HD+ rozlišením má úhlopříčku 6.52-palců a telefon nabídne také i stereo Hi-Fi reproduktory, NFC čip nebo FM rádio bez nutnosti headsetu. Za zmínku stojí i 5180 mAh kapacita baterie s 18W nabíjení a 15W bezdrátovým nabíjení. Telefon bude i solidně fotit se čtveřicí senzorů (48+8+2+2 Mpx) a 16 Mpx selfie kamerkou. A neurazí ani antibakteriální technologie stříbrných iontů pro tělo telefonu.

První kolo prodejů startuje na oficiálním Aliexpress obchodě už dnes a potrvá až do 27. srpna. Prvních 500 zákazníků má navíc možnost si nový Armor 12 5G pořídit jen za 199.99 dolarů. Ti pomalejší pak ale stále dostanou nižší cenu, než je ta oficiálně nastavená. A za 279.99 dolarů se stále nejedná ve světě odolných telefonů o špatnou koupi. Takže pokud něco takového momentálně hledáte, tak se určitě na nový Ulefone mrkněte.