Dentální hygiena udělala za poslední roky pořádný pokrok a to nemluvíme čistě jen o profesionálním zubařském vybavení. Na mnohem vyšší technologické úrovni jsou i kousky pro domácí použití a tak už dnes skoro každý přemýšlí nad sonickými elektrickými zubními kartáčky a podobně. Tím ale možnosti moderní péče o chrup samozřejmě nekončí, protože si můžete pořídit třeba i ústní sprchy. Ta pomocí trysky proudem vodu rozrušuje pak a odplavuje ho pryč. Dostanete se tak i do špatně dostupných částí úst. Dnes pro vás máme právě jeden pokročilý nový model ústní sprchy, Oclean W10.

Oclean W10 nabídne pětici čistících režimů a k tomu navíc i výběr ze čtveřice rozdílných hlavic pro to správné ideální čistění. Ústní sprcha má až 1400 pulzů za minutu a čistící proud vody je tenký pouze 0.6 mm. K dispozici máte 200 ml vodní nádržku, která je navíc jednoduše vyjímatelná. Inteligentní systém vás zvukem také správně upozorní na správné čištění jednotlivých míst. Novinkový model je designově velmi hezky vypadající a navíc i poměrně malý a skladný. Baterie by měla na jedno nabití vydržet až 30 dnů používání a dobijete ji jednoduše pomocí USB Type-C portu. Samozřejmostí je i voděodolná certifikace IPX7 a bonusem pak silikonový držák.

Firma Oclean má navíc momentálně i speciální slevovou akci zaměřenou na představení nových produktů. V ní seženete ústní sprchu samostatně jen za 59.99 dolarů, ale k mání jsou i další nabídky. Třeba v kombinaci s novým elektrickým zubním kartáčkem Oclean Flow jen za 85.99 dolarů a náhradními hlavicemi zdarma. Prvních pár stovek zákazníků navíc dostane i nějaké ty extra bonusy, takže se určitě vyplatí se na stránky firmy a celé akce podívat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.