Značka Anycubic patří jednoznačně k nejlepším hráčům na trhu v této kategorii a jejich zkušenosti s dostupnými 3D tiskárnami sahají až do roku 2015. V jejich nabídce tak najdeme jak 3D tiskárny pracující s tiskovými strunami, tak i modely využívají UV světlo a pryskyřici. Jak známo, u těch druhých potřebujete ještě doplňkový gadget na správné vytvrzení a vyčištění 3D modelu. A pokud tisknete větší kousky, tak budete potřebovat a gadget větších rozměrů, jako je třena Anycubic Wash and Cure Plus. Na ten pro vás dnes navíc máme i akci z e-shopu Cafago.

Nový model Anycubic Wash&Cure Plus zvládne bez nejmenších problémů čištění a vytvrzování pryskyřičných výsledků 3D tisku a hlavně pro to nabídne i výrazně větší prostor. Maximálně tak dovnitř dáte kousek s rozměry 192 X 120 X 245mm a 360° vytvrzování pak dokáže divy.  Tento model je tak kompatibilní v podstatě se všemi LCD 3D tiskárnami na trhu a jeho univerzalita je parádní.

Ale kromě větších rozměrů má Wash&Cure Plus další eso v rukávu. Tím je právě zmíněné 360° vytvrzovaní, které je možné díky L-tvaru UV světla se 20 LED. Samozřejmostí je pak nastavení doby provozu zařízení od 1 minuty až po 60 minut. Takže si přesně nastavíte tvrzení pryskyřice dle potřeb. Podporovány jsou navíc i omyvatelné pryskyřice.

A cena nám s dnešní nabídkou klesne opravdu příjemně. Samotné bleskové prodeje by pro naše náročné čtenáře určitě nebylo dost, takže máme i slevový kupón CCWCPLUS. S jeho pomocí pak srazíme cenu na pouhých 152.99 euro s dopravou zdarma z německého skladu bez dalších doplatků. Vše platí až do konce září, takže pokud pracujete s pryskyřičným 3D tiskem, tak nemáte nad čím váhat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.