Po drobném dovolenkovém výpadku minulého týdne jsme samozřejmě zpátky s dalším dílem našich tradičních Vychytávek. Přece jen jsou Vychytávky z Číny naší nejdéle fungující rubrikou a nemůžeme vás tak nechat bez dalších zajímavých čínských „bazmeků“. Dnes pro vás opět máme trojici podle našeho názoru zajímavých kousků a pro jednou se vrátíme do čistě technologické kategorie gadgetů. Tedy skoro, protože léto přece přímo volá po sklence dobrého vína…

Univerzální 15-v-1 USB hub

Pro začátek se dnes mrkneme na jeden pořádně univerzální USB hub, který už hraničí s dokovací stanicí. RUNFENGTE USB hub je totiž 15-v-1 a kromě klasických USB 2.0/3.0/Type-C portů toho má v zásobě ještě mnohem více. Dočkáme se tak ještě i HDMI, VGA, gigabit LAN RJ-45, SD slotu, micro SD slotu a dokonce i bezdrátového 10W dobíjení. Celý hliníkový hub je navíc velmi kompaktní s rozměry 12 x 6.3 x 1.9 cm a váhou jen 163.9 g. Aktuální super akce bleskových prodejů jej má navíc k dispozici jen za 48.99 dolarů.

Kompaktní soundbar

Malé televize nebo většina počítačových monitorů má poměrně slabé vlastní reproduktory a je tak skoro nutností si pořídit vlastní. Populární jsou v poslední době soundbary, které hezky položíte přímo pod obrazovku a nezabírají tak místo. Dnes pro vás jeden takový velmi kompaktní máme s modelem S13. Ten nabídne 2.1 sestavu reproduktorů uvnitř s 2x3W výkonu a také možnost bezdrátového připojení pomocí Bluetooth 5.0. Hodí se tak opravdu kamkoliv a neurazí ani designem. Za pěkných 32.18 dolarů se jedná určitě o velmi zajímavou koupi.

Nenechte své víno zoxidovat…

Jak už bylo řečeno, tak letní měsíce úplně vybízejí k labužnickému otevření láhve nějakého toho dobrého vína. K jeho vychutnání ani koneckonců nemusíte být na dovolené. Ale co s nedopitými láhvemi ? Víno poměrně rychle oxiduje a korkový špunt budete zpět cpát jen velmi složitě. Vše řeší šikovný vakuový uzávěr, který s tlakem 0.038 MPa hezky láhev uzavře a ta vám pak vydrží bez degradace obsahu klidně ještě další týden. S cenou 7.99 dolarů se jedná o jasnou koupi pro každého svátečního lehkého alkoholika. Další úspěšné Vychytávky z Číny za námi.