Stará známá poučka říká, že kdo si hraje, ten nezlobí. A platí to samozřejmě nejen pro děti, ale ve valné míře i pro drtivou většinu dospělých. Proto je třeba obliba autíček na dálkové ovládání velmi vysoká nejen u ratolestí školou povinných, ale i u jejich tatínků. Navíc vymoženosti podobných RC modelů výrazně pokročily od dob dávno minulých a nabízí tak dříve netušené možnosti a funkce. Naši staří známí z e-shopu Wiibuying pak pro nás dnes mají dva slevové kupóny právě na zajímavá RC auta, která tak můžete koupit za skvělé ceny.

Začít můžeme obřím modelem terénní buggyny, protože měřítko 1/12 už je opravdu více než slušné. Jako každý správný terénní model má náhon na všechny čtyři kola, která mají samozřejmě i tlumiče. RC model má i speciální nepodkluzující pneumatiky, takže se hodí i do drsnějších terénů se vším všudy. Navíc zvládne vyšplhat i poměrně masivní 35° náklon kopce, díky hned trojici motorů. V balení samozřejmě dostanete i 2.4G dálkové ovládání, které by mělo mít dosah až 100 metrů. Baterie by pak měla vydržet až na 20 minut jízdní zábavy na jedno nabití. A se slevovým kupónem YJ7EYQ45 je pro vás tohle RC monstrum k mání momentálně jen za 56.99 dolarů.

Druhým do party je pak značně odlišné kaskadérské vozítko, které umí i lehce měnit tvar a nabídne širokou škálu bláznivých otáček a triků. Jde o výrazně menší model, než je ten předchozí, takže tento kousek asi ocení opravdu i děti. Baterie by měla vydržet zhruba na 25 minut a dosah dálkového ovládání má být kolem 30 metrů. Jako extra bonus existuje i verze i náramkem na ruku, který díky indukci přinese možnost i ovládání RC auta pomocí gest. Slevový kupón RX7RVXHW ale platí na základní verzi autíčka v modro-bílé kombinaci, která přijde na 26.99 dolarů.