V poslední době se stávají velkým hitem robotické vysavače a na trhu jich je už slušná řada. Ale robotický vysavač se nemusí hodit pro úklid každého bytu. A navíc některé konzervativní hospodyňky dávají přednost staré dobré ruční práci. Pro ty, a nejen pro ně, jsou tu ruční vysavače Xiaomi Jimmy. Konkrétně jsou to modely HW8 a HW8 Pro a nyní jsou v bleskových prodejích v evropském skladu e-shopu Geekbuying.

Oba ruční vysavače Jimmy se výborně hodí jak pro suché, tak i mokré čištění různých typů podlah. Navíc jsou bezdrátové, takže i tato drobnost určitě usnadní úklid. Díky velmi výkonné čistící hlavici se z podlahy dají jednoduše odstranit i přischlé nečistoty. Dále také různé skvrny od nápojů a nebo i chlupy našich domácích mazlíků. Oba modely vysavače mají k dispozici samostatné mokré čištění, a proto záleží jen na uživateli, kdy jej chce použít. Na tělech vysavačů je poměrně velký LED displej, který zobrazuje úroveň nabití baterie, čistící režim, prázdnou nádrž na čistou vodu a také plnou nádrž se špinavou vodou. I ovládání obou vysavačů je jednoduché a nechybí jim ani samočistící režim.

Podstatný rozdíl mezi modely HW8 a HW8 Pro najdeme ale u kapacity baterie, sacího výkonu a provozní doby na jedno nabití. Model Jimmy HW8 má 2500 mAh baterii, sací výkon je 7000 Pa a provozní doba na jedno nabití je zhruba 25 minut. V bleskovém prodeji v evropském skladu Geekbuying jej nyní pořídíte za cenu 226,44 euro. Naopak model Jimmy HW8 Pro má vyšší kapacitu baterie, a to 3000 mAh, vyšší sací výkon 15000 Pa a jeho provozní doba proto narostla na 35 minut. Ovšem mírně vyšší je i jeho cena v bleskovém prodeji, ta se zvedla na 293,58 euro.