Nedávno zveřejněný obrázek plakátu Realme Book odhalil další podrobnosti o ceně a specifikacích zařízení. Vůbec první notebook Realme se na pultech čínských obchodů objeví 18. srpna. V Indii bude debutovat jako Realme Book Slim. Přestože nesou odlišnou přezdívku, modely uvedené na indický a čínský trh se budou moci pochlubit podobnými specifikacemi.

V zemi se navíc mají začít prodávat ve stejný den. Realme bude událost uvedení na trh přenášet živě na účtech společnosti na sociálních sítích, Facebooku a YouTube. V Indii by Realme Book Slim mohl konkurovat notebooku Xiaomi Mi Notebook a řadě dalších notebooků v levném segmentu. Nedávno se objevily upoutávky na specifikace, které odhalily některé důležité střípky detailů, jako je obrazovka s rozlišením 2K (2 160 x 1 440 pixelů), procesor Intel Core i5 11. generace a další.

PLAKÁT REALME BOOK ODHALIL CENU

Údajný plakát zobrazující připravovaný notebook od Realme vrhá světlo na cenu a specifikace zařízení. Výše uvedený plakát původně zaznamenal známý leaker TechTipster. Únik odhalil cenu notebooku Realme Book Slim v Indii. Důležitější ale je, že odhalil většinu specifikací a jeho cenu pouhé dva dny před uvedením na trh. Tipster naznačuje, že se notebook bude prodávat za 4 699 CNY (tedy zhruba 725 USD).

Realme Book

Kromě toho se víme, že notebook bude mít stříbrnou a modrou barvu.

SPECIFIKACE A FUNKCE

Kromě toho TechTipster tvrdí, že Realme Book Slim dostane do vínku 14-palcový displej, který nabízí rozlišení 2K WQHD a poměr stran 3:2. Pod kapotou se skrývá procesor Intel Core i5-1135G7 11. generace v kombinaci s 16 GB operační paměti DDR4 a 512GB úložištěm SSD. Zdá se, že výdrž baterie činí 11 hodin. Baterie pak nabídne podporu 65W rychlého nabíjení. V předchozích zprávách jsme se pak dozvěděli o dalších funkcích:

Spekuluje se například o tom, že notebook bude mít duální reproduktory s certifikací DTS a značkou Harman-Kardon. Pokud jde o konektivitu, notebook dostane USB port, dva porty USB-C a 3,5mm audio jack. Jen upřesníme, že tato výbava se týká varianty dodávané s procesorem Intel Core i5. Realme uvede na trh také model s procesorem Core i3.

Specifikace odhalené na plakátu se shodují s dříve uniklými podrobnostmi. Realme Book Slim bude mít funkci PC Connect, která umožní ovládat telefon Realme z notebooku. Kromě toho by notebook mohl měl dodáván (dle očekávání) s operačním systémem Windows 10.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.