Po 30W a 55W vertikálních vzduchem chlazených bezdrátových nabíječkách, je tady od společnosti Xiaomi 100W vzduchem chlazená bezdrátová nabíječka. Jak název napovídá, výkon této bezdrátové nabíječky může dosáhnout až 100W. Tato novinka šla do prodeje za 599 juanů (92 USD) a v současné době je k dispozici pouze v eshopu Xiaomi Mall. První oficiální prodej tohoto zařízení se uskuteční 16. srpna v 10 hodin.

Vertikální vzduchem chlazená bezdrátová nabíječka Xiaomi 100W využívá dvojitý trojúhelníkový design. Tato nabíječka se také vyznačuje jasnými liniemi a čistě řezaným povrchem. Nedá se jí upřít určitá elegantnost, jak už to od produktů od této společnosti očekáváme. Má extrémně rychlý režim bezdrátového nabíjení, který je srovnatelný s efektivním zážitkem z kabelového nabíjení. Podle společnosti je toto zařízení schopno nabít Xiaomi Mi MIX 4 z 0 % na 100 % za 28 minut. Připomeňme, že Xiaomi Mi MIX 4 je vybaven baterií o kapacitě 4500 mAh. Výkon této vertikální vzduchem chlazené bezdrátové nabíječky je tedy poměrně působivý.

100W vzduchem chlazená bezdrátová nabíječka

Chcete-li aktivovat režim rychlého bezdrátového nabíjení, přejděte do nastavení > úspora energie a baterie > baterie (v pravém horním rohu nastavení) > režim rychlého bezdrátového nabíjení.

Kromě extrémně rychlého nabíjení nabíječka také automaticky přizpůsobuje výkon mobilního telefonu a je kompatibilní s Qi standardem bezdrátového nabíjení. Je plně kompatibilní s mobilními telefony Xiaomi s bezdrátovým nabíjením, stejně jako s dalšími běžnými mobilními telefony s bezdrátovým nabíjením na trhu.

100W vzduchem chlazená bezdrátová nabíječka

Vertikální vzduchem chlazená bezdrátová nabíječka Xiaomi 100W využívá dvoucívkovou konstrukci a mobilní telefon lze nabíjet horizontálně i vertikálně. Vestavěný inteligentní ventilátor s vysokým výkonem zároveň dokáže inteligentně nastavit rychlost otáček. Když je nabíjení na lůžku nabíječky aktivní, výchozí režim výrazně potlačí hluk vycházející z ventilátoru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.