Včera byla představena zbrusu nová řada HONOR Magic 3. Je to vlajková série poháněná prémiovou technologií s nádherným ikonickým designem. Vůbec první prémiová série HONOR od jeho osamostatnění má celkem 3 modely: HONOR Magic3, HONOR Magic3 Pro a HONOR Magic3 Pro+. Všechny telefon mají výjimečnou výbavu a funkce pro natáčení videí ve filmové kvalitě s ohromujícím zážitkem z fotografování.

Prémiový design, skutečný uživatelský zážitek a prémiový výkon

Prvotřídní uživatelský zážitek a prémiový design, to definuje HONOR Magic3 Series s 89° super zakřiveným displejem a ultra tenkými hranami pro opravdový zážitek. 10-bitová obrazovka zobrazuje 1,07 miliard barev, navíc má řada HONOR Magic 3 certifikaci HDR 10+. To vše zaručuje, že si užijete opravdu živé barvy nebo jakýkoli detail.

Řada Honor Magic 3

Průlomový mobilní telefon HONOR Magic3 Pro+ s nádherným dokonalým designem, nano krystalickou ochrannou vrstvou a nano keramickým tělem, dotváří absolutní dokonalost nejen co se týká velmi komfortního držení telefonu, ale posouvá i o úroveň výš odolnost celého telefonu. HONOR Magic3 Series má certifikát IP68 s odolností proti vodě a prachu, včetně ochrany proti vodě při ponoření až do 1,5 m po dobu 30 minut.

HONOR Magic3 Series přichází s nepřehlédnutelným designem fotoaparátů pod názvem „The Eye of Muse“, symbolizující perfektní propojení umění a technologie vybavený konkávním (vydutým) povrchem, který umožňuje využít maximum světelného zdroje, a tím tak maximálně přizpůsobuje výkon fotoaparátu. Výsledkem je fotka nebo video skutečně profesionální kvality. Jako pocta klasickému designu hledáčku fotoaparátu, má HONOR Magic3 Pro+ unikátní hexagonální design.

Revoluční zážitek z fotografování s pokročilým systémem fotoaparátů

Fotografování se posouvá na úplně jinou úroveň. HONOR Magic3 Series má ve výbavě HONOR Image Engine vyvinutý HONORem, pokročilý systém poháněný umělou inteligencí, poskytující obrázky opravdu vysoké kvality kdykoli v jakémkoli prostředí. Ve výbavě HONOR Magic3 Series nechybí sada fotoaparátů v tuto chvíli nejlepší v kategorii. HONOR Magic3 Pro+ přichází se systémem 4 fotoaparátů: 64Mpx monochromatickým fotoaparátem, 50 Mpx širokoúhlým fotoaparátem, 64Mpx 126° ultra širokým fotoaparátem a 64 MPx periskopickým teleobjektivem. Dosáhnete tak nádherných fotek, ať už fotíte kdekoli.

Řada Honor Magic 3

50Mpx širokoúhlý fotoaparát s ultra širokým 1/1,28 palcovým barevným senzorem společně s osmi pixelovým systémem pro automatické zaostření Full Pixel Octa Phase Detection (PD), dokáže zachytit pohybující se objekty s velmi rychlým a přesným zaostřením i v opravdu velkém detailu. S nejvyšším rozlišením v kategorii, má 64Mpx periskopický teleobjektiv 3,5x optický zoom a až 100x optický zoom. Díky optickému stabilizátoru (OIS), dosáhnete krásných čistých fotek i bez stativu. 64Mpx 126°ultra širokoúhlé makro čočky spárované s čočkami 7P optickým zoomem, dokáží zaručit nejvyšší rozlišení u širokého záběru s minimem perspektivního zkreslení a ohromujícím vykreslením do sebemenších detailů. Pro focení na makro si užijete každičký detail jako byste byli na 2,3 cm daleko.

Ve spolupráci s IMAX © pro zážitek z natáčení ve filmové kvalitě

HONOR Magic3 Series jsou vůbec první mobilní telefony s filmovými AI efekty ve spolupráci s celosvětovou sítí multikin IMAX ©. Natáčení videí dosáhnete skutečného profesionálního barevného rozlišení ve filmové kvalitě. HONOR Magic3 Series nabízí zpracování videa v režimu Magic-Log a filmové úrovně Level 3D LUT (Look Up Table). Běžně využívaný pro profesionální filmové natáčení díky režimu Log dosáhnete filmové rozlišení barev a dech beroucích vizuálů v čistém rozlišení HDR. Filmový režim 3D LUT dokáže korigovat saturaci barev, světlost a kontrast pro dosažení skutečné filmové kvality.

HONOR oznámil také partnerství s renomovaným Hollywoodským koloristou, Bryanem Mamahanem, aby vytvořil 8 exkluzivních LUT režimů inspirovaných klasickými filmy promítanými IMAX ©. I díky vestavěné umělé inteligenci jsou tyto LUT filmové režimy perfektní pro natáčení vlastních filmů, které posunout na mnohem prémiovější výsledek.

Série mobilních telefonů HONOR Magic3 dokáže zachytit videa v 4K HDR kvalitě a má 3 všesměrové mikrofony pro čisté zachycení zvuku, stejně jako pokročilou výbavu pro zachycení fotek nebo videí.

Silný výkonný čip a upgradovaný hardware

Řadu HONOR Magic 3 je pohánění nejnovější čipset Snapdragon 888+. HONOR je tak mezi prvními v odvětví, kteří vydávají nové zařízení poháněné právě tímto čipem. V balíčku výbavy nové HONOR Magic 3 Series nechybí umělá inteligence. V porovnání se Snapdragon 888, je nový čip upgradovaný co se týká CPU a výbavy AI. Čip dokáže vyhnat výkon na úroveň počítače z 26T na 32T, to znamená navýšení AI výkonu až na 20 %.

Řada Honor Magic 3

HONOR Magic3 Series tak běží na operačním systému Turbo X, který je ve Snapdragon 8 sérii vůbec poprvé. Znamená to nižší prodlevu odezvy, nestárnoucí pohon, chytrou paměť pro vylepšení efektivnosti a počítačový výkon. Nadesignovaný tak, aby energetizoval herní výkonnost, je HONOR Magic3 Series vybavený grafickou akcelerační technologií GPU Turbo, optimalizací pro snížení spotřeby a zvýšení výkonnosti. Dohromady s celosvětově první super konduktivní hexagonální grafénovou technologií se teplota snižuje, a zaručuje tak stabilní a víc příjemný herní zážitek. Díky LINK Turbo X, vlastní vyvinuté technologii, dokáže HONOR Magic3 Series úspěšně kombinovat duální Wi-Fi a duální celulární sítě, aby tak zajistil rychlost stahování přes 6,1 Gbps, nejvyšší rychlost stahování, která je na dnešních mobilních telefonech možná.

Ultra dlouhá výdrž baterie a prémiové rychlé nabíjení

Poháněný 4600 mAh baterií vás HONOR Magic3 Series osvobodí od neustálé potřeby nabíjení. HONOR Magic3 Series disponuje 66W nabíjecím adaptérem HONOR SuperCharge nebo 50W bezdrátovým nabíjením. HONOR Magic 3 a HONOR Magic3 Pro+ je možné použít jako power banku k nabití jiných zařízení s bezdrátovým reverzním nabíjením.

Další úroveň zabezpečení a nastavení soukromí s chytrou AI technologií

Zabezpečení soukromí patří k nejvyšším prioritám HONOR. Mobilní telefony HONOR Magic3 Series jsou vybavené pokročilým zabezpečením, včetně rozpoznání obličeje pomocí 3D ToF přední kamery a 3D Face ID odemknutí, s nejvyšší úrovní zabezpečení ve chvíli, kdy využíváte rozpoznání obličeje k přístupu na váš mobilní telefon.

Pro ještě příjemnější každodenní zážitek, je celá série mobilních telefonů HONOR Magic3 vybavena nastavením pro all-scenario chytré propojení s dalšími zařízeními. To znamená UX design, chytré cestování, zabezpečení a nastavení soukromí, AI podpora pro každodenní využití.

Řada Honor Magic 3

Barevné provedení a dostupnost

Mobilní telefon je v designu inspirovaném tzv. magickou hodinkou, krásným přírodním jevem, nejlepším časem pro fotografování nebo natáčení filmů. Celá série přichází v několika verzích. HONOR Magic3 bude dostupný v barevném provedení Golden Hour a Blue Hour. Model Magic Pro pak bude v barevném provedení Golden Hour, Black a White. HONOR Magic3 Pro+ přijde v barevném provedení Ceramic Black a Ceramic White. Řada HONOR Magic 3 bude nejprve dostupná na trhu v Číně.