Pro mobilní hráče může být dotykové ovládání na telefonu či tabletu překážkou v komfortu hraní a není tak divu, že v poslední době se mnoho „pařanů“ mlsně poohlíží po něčem šikovnějším, zejména na hraní akčních a 3D her. Bezdrátový gamepad je pak logickou volbou a právě na dva herní ovladače GameSir se dnes podíváme. V bleskových prodejích je nabízí e-shop GeekBuying ve svých evropských skladech. My k nim navíc přidáme i slevové kupóny, které cenu ještě mírně sníží.

Herní ovladač GameSir T4 Pro

Herní ovladače GameSir jsou na trhu dobře zavedené a značka nabízí v tomto segmentu hned několik produktových řad. Do řady „T“ spadá například gamepad T4 Pro. Je bezdrátový s šestiosým gyroskopem pro výborný herní zážitek na jakékoli platformě. To znamená, že jej můžete připojit k telefonu, tabletu, počítači nebo k herní konzoli Nintendo Switch. Lze jej také používat i u her z Apple Arcade.

Pro pohodlné ovládán jsou připraveny kromě standardních tlačítek i čtyři programovatelná M-tlačítka na zadní straně a podsvícená tlačítka A/B/X/Y. Páčky a D-Pad mají velmi rychlé senzory a proto je jejich reakce po stisknutí doslova blesková. Podobně rychlý je i bezdrátový přenos pomocí 2,4 GHz nebo Bluetooth. GameSir T4 Pro je nyní v bleskovém prodeji v polském skladu e-shopu GeekBuying s cenou 30,63 euro. Při použití slevového kupónu ve tvaru 5O3E3IFQ cena spadne na 25,52 euro.

Herní ovladač GameSir G5

Tento gamepad je svým způsobem inovativní, protože je kombinací joysticku a trackpadu. Díky tomu se výrazně zvýšily možnosti ovládání a výborně se hodí pro mobilní hry MOBA a střílečky. Trackapd můžete ovládat pomocí gest, jako je například poklepání nebo táhnutí. Součástí jsou i čtyři standardní tlačítka A/B/X/Y. K dispozici jsou také čtyři programovatelná tlačítka. Veškerá nastavení tlačítek lze uložit do konfiguračních souborů. Ovladač komunikuje se zařízením pomocí Bluetooth 5.0. Herní ovladač GameSir G5 je nyní také v bleskovém prodeji na GeekBuying a tentokrát jej najdete v německém skladu e-shopu. Jeho cena je v této akci 42,55 euro, ale díky slevovému kupónu ve tvaru 5O3E5EH1 spadne na 34,04 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.