Prázdniny se sice už pomalu ale jistě blíží ke svému konci, ale pořád ještě máme před sebou poměrně dost letních dnů. Co kdybychom si je zpříjemnili soutěží? E-shop Wiibuying právě vyhlásil soutěž pro své stávající, ale i nové zákazníky a pro výherce připravili jako odměnu parádní Xiaomi batoh.

Podmínky soutěže jsou naprosto jednoduché. Stačí se jen zaregistrovat na stránkách e-shopu Wiibuying. Po úspěšné registraci stačí v přihlášce sdílet screenshot obrazovky, abyste mohli být zařazeni do slosování. To proběhne zhruba po týdnu, nebo ve chvíli, kdy se do soutěže zaregistruje aspoň dvacet účastníků. Z nich pak zástupci e-shopu náhodně vyberou výherce batohu Xiaomi. Do soutěže se můžete zaregistrovat přímo zde.

A abychom vlastně věděli o co přesně se hraje, tak si Xiaomi batoh trochu přiblížíme. Jde o menší batoh s objemem 10 litrů. Hodí se jak pro pány, tak i pro dámy, protože jeho design je v universální. Je vyroben z velmi kvalitního polyesteru, takže je sám o sobě lehký s hmotností pouhých 165 gramů. Navíc je i voděodolný, takže vydrží i nějakou tu dešťovou spršku. Má také přední kapsu a dvě boční kapsy. Do nich se pohodlně vejde například peněženka, klíče, sluchátka a další drobnosti. Do hlavní kapsy zas bez problémů vejdou třeba náhradní ponožky, kniha nebo tablet a láhev s vodou. Xiaomi batoh se prostě hodí jak na běžné nošení, ale i do školy nebo na kratší cesty.