Léto je sice dobou dovolených, které ale někteří z nás tráví na svých chalupách nebo chatách. A na nich je vždy dost práce, kterou si i díky čínským produktům můžeme ulehčit. Pokud si už nyní chystáte zásobu dřeva na zimu a nebo už uvažujete o podzimním prořezávání stromů, mohla by se vám hodit malá aku řetězová pila z nabídky e-shopu Cafago. Pila je navíc zlevněna v rámci bleskového prodeje a můžete si ji pořídit z evropského skladu.

Ve srovnání s jinými řetězovými má tato malá aku řetězová pila ergonomický design. Proto se dobře drží v rukou a snadno používá. Je navíc lehká a díky tomu snadno ovladatelná. Hodí se proto jak pro prořezávání stromů nebo keřů, ale dá se pohodlně použít i pro řezání drobnějšího palivového dřeva. Další její výhodou je i to, že je bezdrátová a pohání jí přídavný akumulátor.

Tělo pily je vyrobeno z pevného ABS materiálu, lišta a řetěz jsou samozřejmě z hluboce kaleného kovu. Výrobce tvrdí, že pila není příliš hlučná, má vysoký výkon a nízkou spotřebu energie. V nabídce německého skladu e-shopu Cafago je nyní tato malá pila v bleskovém prodeji, takže je zlevněna. Její cena je aktuálně nastavena na 38,99 euro včetně DPH. Prodej za tuto cenu je ale omezen počtem kusů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.