Léto je sice dobou dovolených, které ale někteří z nás tráví na svých chalupách nebo chatách. A na nich je vždy dost práce, kterou si i díky čínským produktům můžeme ulehčit. Pokud si už nyní chystáte zásobu dřeva na zimu a nebo už uvažujete o podzimním prořezávání stromů, mohla by se vám hodit malá aku řetězová pila z nabídky e-shopu Cafago. Pila je navíc zlevněna v rámci bleskového prodeje a můžete si ji pořídit z evropského skladu.

Ve srovnání s jinými řetězovými má tato malá aku řetězová pila ergonomický design. Proto se dobře drží v rukou a snadno používá. Je navíc lehká a díky tomu snadno ovladatelná. Hodí se proto jak pro prořezávání stromů nebo keřů, ale dá se pohodlně použít i pro řezání drobnějšího palivového dřeva. Další její výhodou je i to, že je bezdrátová a pohání jí přídavný akumulátor.

Tělo pily je vyrobeno z pevného ABS materiálu, lišta a řetěz jsou samozřejmě z hluboce kaleného kovu. Výrobce tvrdí, že pila není příliš hlučná, má vysoký výkon a nízkou spotřebu energie. V nabídce německého skladu e-shopu Cafago je nyní tato malá pila v bleskovém prodeji, takže je zlevněna. Její cena je aktuálně nastavena na 38,99 euro včetně DPH. Prodej za tuto cenu je ale omezen počtem kusů.