V červnu/júni představil Honor na čínském trhu telefony řady Honor 50 a tak trochu v jejich stínu debutovala i TWS sluchátka Earbuds 2 SE. Ta se doposud prodávala jen v Číně, ale nyní míří i na globální trhy. Tady ovšem dojde k malé změně. Do Evropy se dostanou se změnou názvu jako sluchátka Honor Earbuds 2 Lite. Budou v prodeji v některých vybraných evropských zemích a konkrétně jde o Velkou Británii, Německo, Francii, Itálii, Španělsko a Finsko. Prodeje začnou 7. srpna/augusta a už nyní jsou tato sluchátka zalistována na globálních stránkách značky Honor. Ve zmíněných zemích je můžete pořídit za 69,90 euro (zhruba 1780 Kč), případně za 70 liber.

Sluchátka Honor Earbuds 2 Lite mají v podstatě stejné specifikace jako jejich čínská verze. Designem tak trochu připomínají sluchátka AirPods Pro a na trh půjdou ve dvou barevných variantách, a to Glacier White a Midnight Black. Sluchátka váží zhruba 5,5 gramu a mají 10 mm měniče s polymerními kompozitními membránami. Dále tu jsou dva mikrofony pro aktivní potlačení hluku (ANC).

Baterie jednotlivých sluchátek mají kapacitu 55 mAh a v nabíjecím boxu najdeme 410 mAh baterií. S vypnutým ANC a hlasitostí nastavenou na 50 % mají sluchátka výdrž až 10 hodin poslechu hudby. S průběžným dobíjení je to až 32 hodin. Podobně jako jiná TWS sluchátka můžeme i tato ovládat pomocí gest. Jejich bezproblémové spárování s telefonem zajišťuje Bluetooth 5.2 a výrobce přidal i podporu herního režimu s nízkou latencí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.