Pilné včeličky z e-shopu Wiibuying nás zásobují už hezkých pár týdnů a měsíců slevovými kupóny na celou řadu produktů z jejich nabídky. Většinou ale jde samozřejmě o elektronická zařízení a další vymoženosti, které obvykle ocení jen technicky nadaní jedince. Dnes na to ale jdou kolegové od lesa, protože čtveřice jejich kupónů je z kategorie produktů, které by se neztratily v žádném salónu krásy. Takže konečně máte možnost něco udělat s péči o váš vzhled a tělo. Navíc samozřejmě i levnější, než je v kraji obvykle zvykem.

Jako první se přihlásí o pozornost masážní přístroj na krk, který určitě uleví vašim namoženým svalům. Pomocí jemného tlaku a nízkofrekvenčních vibrací uleví od bolesti a zatuhlého krku. Masážní aktivitu si můžete široce regulovat, takže určitě najdete tu správnou hladinu. K dispozici máte i šikovné dálkové ovládání a vestavěná velká 1200 mAh baterie by při normální frekvenci používání měla vydržet až týden. S univerzálním kupónem WII10ALL si ho pak můžete pořídit jen za 32.99 dolarů.

péči

Vrásky okamžitě zmizí

Pokud vás trápí vrásky nebo neestetické kruhy pod očima, tak se vám, určitě bude zamlouvat i další kousek z dnešní nabídky Wiibuying. Elektrický masážní strojek pro oblast očí nabídne jemné vibrace, příjemnou teplotu 45°C pro termokompresní terapii a spoustu dalšího. Něčím podobným určitě uděláte radost drahé polovičce, protože jde o něco, co ocení primárně ženy. Cena je navíc opět velmi lidová, protože již známý kupón WII10ALL ji srazí jen na 12.99 dolarů.

péči

Něco pro vaši pleť

Z podobného soudku je i další kus, i když tentokrát jde o péči o pleť na tvářích a celém obličeji. Masážní strojek kůži čistí, omlazuje, napíná a vůbec se stará o komplexní péči se vším všudy. Na výběr je samozřejmě i celá řada režimů a nastavení, takže si každá šťastná dotyčná najde svoje. Navíc proč jim to nekoupit s cenovkou pouhých 9.99 dolarů s kupónem WII10ALL.

A kartáček nakonec…

Jako poslední pak přijde na řadu sonický elektrický kartáček Lenovo s pěticí náhradních hlavic a výběrem ze tří barevných variant. Nabídne celkem dvanáct čistících režimů, vibrace až 45.000/min, voděodolnost IPX7 a spoustu dalšího. Baterii navíc dobijete pomocí šikovné bezdrátové nabíječky. A cena samozřejmě opět příjemně překvapí, kartáček je k mání jen za 19.99 dolarů. Tedy opět s kupónem WII10ALL.