Potřetí se dnes podíváme na značku Honor. Určitě to není od věci, protože už za osm dnů proběhne jejich velká prezentační akce. Na svůj debut se na čínském trhu chystají telefony řady Magic 3 a model Honor X20. Třetím do party bude i tablet Honor Tab V7 Pro. O tomto zařízení jsme se zatím zmínili jen okrajově, a to zkrátka proto, že ani výrobce ani tipaři nebyli příliš sdílní.

K dnešnímu dni víme o chystaném tabletu Honor Tab V7 Pro snad jen to, že půjde o prémiový kousek. A údajně by měl být osazen procesorem Dimensity 1300T, což je vlastně pro tablety optimalizovaný čipset Dimensity 1200. Vzhledem k tomu, že na oficiálním Weibo účtu značky Honor visí čerstvá upoutávka, týkající se novinkového tabletu, přidáme dnes i další parametry. Ale nutno říci, že jich opět mnoho nebude.

Podle obrázku, který na teaseru vidíme je zřejmé, že tablet bude podporovat stylus a zároveň i magnetickou klávesnici. Stylus Magic Pensil podporoval i loni uvedený tablet Honor V6, takže jeho použití u nového kusu nepřekvapí. Ale klávesnice, která zároveň bude sloužit jako ochranný obal, má nyní poněkud jinou konstrukci. Tipaři odhadují, že oba doplňky budou představeny zároveň s tabletem a podobně jako loni se budou prodávat samostatně. Kromě toho se dá z letáčku vyčíst i to, že na jedné z hran tabletu najdeme USB-C port a kolem něj jsou mřížky reproduktorů. A to je také jistá designová změna v porovnání s předchozím modelem. Očekáváme, že další podrobnosti výrobce zveřejní ještě před představovačkou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.