Čínské Lenovo je pro českého fanouška stále spojeno především s notebooky, ale snaží se uchytit drápkem i v dalších kategoriích. V telefonech jim pšenka moc nekvetla, ale audio produkty si zatím vedou výrazně lépe. Nabídka je poměrně široká a zahrnuje samozřejmě i obří porci bezdrátových sluchátek. Kromě moderních TWS modelů tam ale najdeme i headsety, tedy jednotlivá sluchátka používaná hlavně pro telefonování. Ale jejich využití je samozřejmě univerzálnější. Dnes pro vás máme akci na jedny takové v podobě modelu Lenovo TW16  z nabídky e-shopu Wiibuying.

Lenovo TW16 je headset s „hákovitým“ designem, který jednoduše a pohodlně umístíte na ucho. Pohodlí při nošení pak zajistí využití paměťového silikonu jako kontaktního materiálu. Šikovná je i 180° rotace, takže si integrovaný mikrofon vždy natočíte jak potřebujete. Mikrofon samotný je vybaven dvojitou technologií rušení okolních ruchů CVC. Ani kvalita poslechu nezůstane nic dlužna, protože se ve sluchátku skrývá i drobný stereo subwoofer. Propojení s telefonem je pak realizováno pomocí moderního Bluetooth  5.0 a potěší i velká 90 mAh kapacita vestavěné baterie, která by měla stačit na 150 hodin ve standby režimu.

A na kolik takový šikovný headset přijde ? Tady pro vás máme další velmi příjemné překvapení. S kupónem WII33TW16 totiž headset Lenovo TW16 koupíte na Wiibuying jen za 9.99 dolarů. Jde tak o levného a velmi šikovného pomocníka, zejména pokud patříte mezi profesionály, co jsou vždy v pohybu.