Značka Realme se velmi rychle stala poměrně populární a snad i díky tomu raketově rozšiřuje své portfolio. K telefonům přidala i hodinky, sluchátka a dokonce i chytré televize. Letos se vrhá do dalších segmentů a připravuje svůj první notebook a tablet. Víme, že jejich obchodní názvy budou Realme Book a Realme Pad a na trh se dostanou už docela brzy.

Proto se v posledních dnech na síti objevuje čím dál tím víc zvěstí o tom, co bychom od notebooku a tabletu mohli čekat. A dnes se podíváme na další nové renderované obrázky tabletu Realme Pad. Ty první se jsme viděli na začátku minulého měsíce a za těmi dnešními opět stojí známý tipař @OnLeaks. Rendery exkluzivně zveřejnily stránky Mysmartprice. Snímky jsou tentokrát podrobnější a ukazují dvě barevné varianty tabletu, šedou a zlatou.

Je už potvrzeno, že tělo tabletu je vyrobeno ze slitiny hliníku. Obrázky by navíc měly potvrdit i zvěsti, že chystaný Realme Pad bude podporovat stylus. Na jedné z hran je totiž vidět slot pro stylus vedle mřížek reproduktorů a portu USB-C. K dalším parametrům patří 10,4 palcový displej, který bude zřejmě typu LCD. V rámci pamětí bychom zde měli najít 6 GB operační paměti a 64 GB interního úložiště. Baterie by měla mít 7100 mAh a podporu 65 W nabíjení. U fotoaparátů se očekává, že oba, tedy jak přední tak i zadní, dostanou shodně rozlišení 8 MPix. Tablet poběží na systému Android 11 s nadstavbou Realme UI 2.0.