Docela nedávno představila značka Honor svůj novinkový telefon Honor X20 SE. Jeho uvedení proběhlo v tichosti na čínském trhu a nyní čekáme, že v dohlednu půjde na trh i jeho výkonnější bratr Honor X20. To, že by tento stroj mohl být představen už brzy, dokazují i jeho reálné fotky. Na čínském Weibo je zveřejnil nám dobře známý tipař Digital Chat Station a proto si můžeme prohlédnout, jak bude chystaný telefon vypadat.

Reálné fotky ukazují jak přední, tak i zadní panel telefonu Honor X20. A už na první pohled je zřejmé, že vliv bývalé matky Huawei je na telefonech Honor stále znát. Tedy alespoň v rámci designu. Vzhledem totiž chystaný stroj tak trochu připomíná model Huawei Mate 30. Obrazovka je plochá s úzkými rámečky včetně brady. V levém horním rohu je ovální „díra“ pro přední kameru. To tedy znamená, že selfie kamera je duální.

Zadní panel má ve středu své horní třetiny poměrně velký kruhový modul hlavního fotoaparátu. Do něj výrobce uložil tři snímače a kruhový LED blesk. Záda jsou po bočních hranách zakřivená a chybí zde snímač otisků. Ten je s největší pravděpodobností na hraně těsně pod kolébkou hlasitosti v tlačítku napájení. Tolik tedy k designu. Parametry Honoru X20 jsou zatím neznámé, ale podle některých odhadů by telefon mohl pohánět procesor Dimensity 900. Očekáváme, že podrobnosti o specifikacích přijdou už brzy.