Velká prezentační akce společnosti Samsung se kvapem blíží. Proto není divu, že tipaři zvýšili svoji aktivitu a téměř denně nám servírují nové informace o produktech, které budou už za devět dnů představeny. Poměrně dost toho víme o obou skládacích telefonech a třeba včera jsme mohli zjistit, jakou evropskou cenu odhadují tipaři u chystaných sluchátek Galaxy Buds 2. Ovšem o hodinkách Samsung Galaxy Watch 4 Classic se dosud příliš nepsalo.

Dnes se proto podíváme na dva reálné snímky, které ukazují jak budou hodinky Samsung Galaxy Watch 4 Classic vypadat. I když před zhruba dvěma měsíci jsme měli k dispozici několik renderovaných obrázků, ty ale byly velmi obecné. Dnešní fotky zveřejnily stránky 91Mobiles a můžeme na nich vidět dvě barevné varianty Galaxy Watch 4 Classic.

Hodinky se zřejmě budou prodávat ve třech barevných variantách, ale na snímcích je jen černá a stříbrná verze. Obě varianty mají kruhový displej s otočnou lunetou a dvěma ovládacími tlačítky na pravé hraně. Podle předchozích zvěstí by měly Galaxy Watch 4 Classic běžet na systému Wear OS 3, to ale z fotek bohužel nezjistíme. Tipaři dále odhadují, že na trh půjdou tři velikosti, a to 42 mm, 44 mm a 46 mm. Chronometr bude pohánět procesor Exynos W920 s 1,5 GB operační paměti a 16 GB interního úložiště. Ciferník by mělo chránit sklo Gorilla Glass DX nebo DX Plus. Očekává se i odolnost do 5ATM a certifikace MIL-STD-810G. Mezi funkcemi bychom měli najít monitoring tepu, spánku, senzor SpO2, GPS a krokoměr. Novinkou by měla být i nadstavba One UI Watch, na které spolupracoval Samsung s Googlem a společností Fitbit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.