Značka Realme představila na začátku letošního roku na indickém trhu telefony řady Narzo 30. Společně s nimi oznámila také pár kousků herního příslušenství, mezi kterým byla i Realme bezdrátová myš. Ta se ale na rozdíl od telefonů zatím na trh nedostala. Nyní, po pěti měsících, má tato myš konečně certifikaci, takže se zdá, že jejím prodejům už celkem nic nebrání.

To, že by se Realme bezdrátová myš mohla skutečně začít prodávat, oznámil na svém twitterovém účtu tipař Sudhanshu. K tomu přidal i několik parametrů, která tato myš má a ukazuje i část certifikačního výpisu. Myš byla certifikována s kódovým označením RMW2024. Výpis ukazuje, že myš pohání 1,5 V baterie a je plně bezdrátová. To je jistě zajímavé, protože značka na začátku roku avizovala uvedení herního příslušenství. Herní myši ale zpravidla mají kabel pro lepší odezvu a přesnější pohyb. Je ale pravda, že na trhu najdeme i prémiové herní myši, které jsou bezdrátové a nabízejí stejný herní zážitek jako myši kabelové.

Tipař ale nepotvrdil, že jde o identickou herní myš, kterou značka Realme na začátku roku oznámila. Každopádně máme stoprocentní jistotu, že jde o novou bezdrátovou myš Realme, která má za sebou certifikaci. Proto je jisté, že by se mohla začít prodávat už brzy. Navíc ve druhé polovině letošního roku budou představeny i další novinkové produkty Realme, jako je tablet, notebook, telefon s magnetickým bezdrátovým nabíjením a také magnetická nabíječka MagDart. Tato nabíječka by údajně měla být tenčí a rychlejší než nabíječka Apple MagSafe. Proto očekáváme, že informace o jednotlivých produktech budou zveřejněny už brzy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.