Prázdniny se dnešním dnem přehouply do své druhé poloviny. Zároveň je tu neděle a s ní i naše pravidelná rubrika Vychytávky z Číny. Asi není třeba připomínat, že vám v ní nabízíme tři tipy na čínské gadgety, které jsou praktické a zpravidla je hledáme ve slevách nebo bleskových prodejích.

Ani dnes tomu nebude jinak. Snad jen s tím rozdílem, že několik posledních dílů bylo zaměřeno tematicky, ale dnešní Vychytávky z Číny budou takovou malou směsicí tipů na různorodé gadgety. Takže své by si tu mohl najít snad každý a je jen na vás, zda si i některý z nich pořídíte.

Lehký kempingový stolek

První vychytávka je úzce spojená s létem a kempováním. Ať už si uděláte výlet do přírody pod stan a nebo jen chystáte malý piknik doma na zahradě, mohl by se hodit právě tento lehký a snadno přenosný stolek. Je vyroben z pevné hliníkové slitiny a v jedné polovině má otvor, pod který se dá uložit malý plynový nebo elektrický vařič. Díky tomu na něm snadno ohřejeme konev s čajem nebo menší hrnec s jídlem. Na druhou polovinu, která je plná se dají odložit hrnky na čaj nebo misky na jídlo. Stolek můžeme postavit jak na zem a nebo i na běžný kempingový stůl. Cena ve slevě je nastavena na 20,49 dolaru.

Masážní maska na oči

Ani v létě bychom neměli zapomínat na své oči. Sice si je většina z nás chrání kvalitními slunečními brýlemi s UV filtrem, ale i přesto mohou být unavené. A přiznejme si, že „pytle“ pod očima nejsou zrovna korunou krásy. Samozřejmě si můžeme oči osvěžit plátky okurky a nebo si na ně položit pytlíky s čajem a zbavit se tak zarudnutí a otoků, ale proč nevyzkoušet 4D nebo 3D masážní masku. Jde vlastně také o jakési brýle, které masírují oční okolí, zahřívají jej a tím podpoří správný krevní oběh. Mezi pěti masážními režimy najdeme i akupunkturní režim, který pomůže i při bolesti hlavy. Tato maska je skládací a má vestavěný Bluetooth reproduktor, takže si k masáži můžeme pustit i oblíbenou hudbu. Cena této masky je ale poněkud vyšší a aktuálně je nastavena na 109 dolarů.

Autorádio s GPS

Dnešní poslední vychytávkou je autorádio s velkým IPS displejem, CD přehrávačem a vestavenou GPS. Rádio má jednoduchý a praktický design se 7 palcovou obrazovkou a podporou systému Android 10. Ovládání je jednoduché a intuitivní. Rádio má také vestavěný mikrofon a reproduktor a podporuje formáty MP4 a MP3. V bleskovém prodeji je cena nastavena na 249,99 dolaru a rádio je i v nabídce v evropského skladu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.