Na začátku letošního roku vydala značka Redmi velmi zajímavé telefony řady Redmi K40. Následně k nim přibyl i herní stroj Redmi K40 Gaming Edition, který na trhu skutečně zazářil. K tomu všemu se představení na čínském trhu dočkaly i stroje série Note 10. Opět jde o velmi povedené modely. A podle jednoho z čínských tipařů tím letošní krasojízda nekončí. Redmi prý připravuje na druhou polovinu roku další dva telefony s prémiovými parametry.

Tipař, který si říká Plešatá panda oznámil, že značka Redmi údajně pracuje na dvou telefonech s procesorem z řady Snapdragon 8XX a Dimensity 1100. První z nich s Qualcomm čipsetem dostane OLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, baterii s kapacitou 5000 mAh a teleobjektiv s 3× optickým zoomem a 30× zoomem. Druhý telefon s procesorem MediaTek bude mít také obrazovku s obnovovací frekvencí 120 Hz a dále pak 64 MPix senzor hlavního fotoaparátu a 5000 mAh baterii s 67 W nabíjením. Jaké budou obchodní názvy chystaných telefonů tipař neuvádí, ale podle specifikací prvního z modelů by mohlo jít o další stroj z řady K40.

Kromě těchto zvěstí se prý podle odhadů tipaře můžeme v příštím roce těšit na další telefony Redmi s prémiovými parametry, jako je zakřivený displej, kamera pod obrazovkou a rychlé nabíjení s výkonem až 100 W. Tyto specifikace by hezky seděly k telefonům Redmi K50, K50 Pro a K50 Pro Plus. Právě ty by měly být podle posledních odhadů představeny někdy na začátku příštího roku. Samozřejmě v této chvíli jde jen o spekulace, takže je berme s rezervou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.