Doba prázdnin je obvykle vyhrazena dovoleným, odpočinku a celkové relaxaci. To ale samozřejmě neplatí pro pilné včeličky na čínských e-shopech. Kde si o nějakém volnu nebo dovolených mohou nechat jen zdát. To ale samozřejmě hraje do karet zákazníkům. Protože nezastavitelná mašinérie má i své výhody v podobě stálých akcí, slev a promo příležitostí. Proto tak asi nepřekvapí další várka slevových kupónů od starých známých z Wiibuying, která je zaměřená na některé méně známé kousky z ekosystému Xiaomi. To ale neznamená, že by nebyly zajímavé.

Třeba takový Mijia Thermometer 2 už se na našich stránkách v minulosti mihnul. Jedná se o nástěnný jednoduchý domácí teploměr, který ale zastane i funkci hygrometru (tedy měření vlhkosti vzduchu). Vybaven je k tomu kvalitními švýcarskými senzory a k napájení mu navíc stačí jen jedna jediná knoflíková CR2032 baterie. Připojíte ho také jednoduše do aplikace Mi Home a vyřešená je i kompletní integrace do systému chytré domácnosti pod hlavičkou Mijia. Teplotu a vlhkost vzduchu pak vidíte krásně na velkém 1.5-palcovém LCD displeji. Celé zařízení navíc není problém jednoduše připevnit na zeď. A protože jeden kousek by pro celou domácnost nebo dům určitě nestačil, tak nám Wiibuying nabízí hned kombo čtyř kusů s kupónem MITHEWII a cenou pouhých 24.99 dolarů.

Z trochu jiného těsta a se závanem retra je pak Xiaomi Magic Cube. Ta je chytrou variací na slavnou Rubikovu kostku. Jde tak o hlavolam rozvíjející intelekt a kombinační schopnosti. Doba ale přece jen pokročila, takže je kostka vybavena Bluetooth 5.0, možností připojení k aplikaci nebo chytré domácnosti a s tím spojenými rozšířenými funkcemi. Takže má majitel k dispozici širokou škálu žebříčků, výukových režimů a spoustu dalšího. Navíc je vše s kupónem MAGICWII k mání jen za 21.59 dolarů.