Chytré osvětlení značky Yeelight z ekosystému Xiaomi nepatří na našich stránkách určitě k žádným nováčkům. A úspěchy slaví i u zákazníků, protože se jedná o jedny z nejdostupnějších kousků, které zároveň patří i k tomu nejlepšímu co na trhu najdete. Není se tak čemu divit, že se dlouhodobě jedná o velmi úspěšné produkty s vynikajícími prodejními čísly. A dnes pro vás máme letní akci na jejich kousek Yeelight YLXD76YL díky e-shopu Cafago. Samozřejmě za výhodnější cenu, než je v kraji zvykem.

Toto chytré stropní světlo Yeelight YLXD76YL se může pochlubit 48 LED žárovkami s celkovou svítivostí 1500 lumenů, plnými 40.000 předpokládanými hodinami provozu a 23W spotřeby.  Samozřejmostí je pak možnost regulace teploty barev, hodnoty jasu a díky Wi-Fi 2.4 GHz či Bluetooth 4.1 připojení také i možnost ovládání pomocí telefonní aplikace či hlasového ovládání kompatibilního s platformami jako je Amazon Alexa, Google Assistant, MIJIA a další. V balení navíc najdete i Bluetooth dálkové ovládání, takže se teoreticky na veškeré pseudo-chytré funkce můžete i vykašlat.

Letní slevové akce srazily cenu tohoto chytrého lustru jen na 45.04 euro a navíc jde o doručení z německého skladu. Připlatíte si sice dalších 9.66 euro za expresní dopravu, ale neřešíte žádné další daňové, či celní problémy. Což je vždy a všude potěšující. Takže proč si neudělat radost a nepořídit další šikovný kousek do své rozrůstající se chytré domácnosti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.