Velká akce společnosti Samsung se nezadržitelně blíží. Galaxy Unpacked proběhne 11. srpna/augusta a už dlouho není tajemstvím, že na své uvedení čekají hned dva skládací telefony. A také není tajemstvím, že jedním z nich je model Samsung Galaxy Z Flip 3. Podle posledních informací víme, že tento stroj bude podporovat jen 15 W nabíjení, ale jeho design bude vylepšený. Jak přesně bude véčkový Galaxy Z Flip 3 vypadat ukazují promo rendery, které zveřejnily stránky WinFuture.

Na nových renderovaných snímcích si můžeme telefon Samsung Galaxy Z Flip 3 prohlédnout ze všech úhlů. V rámci designu došlo ve srovnání s předchůdcem k několika úpravám, ale i nadále jde o véčkový telefon s vodorovným sklápěním půlícím vnitřní obrazovku. Ta má po rozložení úhlopříčku 6,7 palce a je zde selfie kamera s rozlišením 10 MPix. Sekundární displej je také větší, s úhlopříčkou 1,9 palce, a na zadním panelu je hlavní fotoaparát se dvěma 12 MPix senzory. Pod fotoaparátem najdeme kruhový LED blesk.

Kromě toho také víme, že Galaxy Z Flip 3 a vlastně i Galaxy Z Fold 3 budou mít určitou odolnost proto vodě podle certifikace IPX8, což je jistě u skládacích telefonů zajímavý bonus. Na renderovaných snímcích je vyobrazena černá barevná varianta telefonu, ale na trh půjde více barevných verzí. Konkrétně to budou varianty tmavě zelená, světle fialová, béžová, šedá, růžová, tmavě modrá a bílá. Víme i to, že výrobce véčkový telefon osadil procesorem Snapdragon 888 a 3300 mAh baterií. Tipaři odhadují, že na evropském trhu bude cena tohoto stroje začínat na 1200 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.