Včerejší představovačka Xiaomi byla striktně zaměřená na produkty plánované pro globální trhy, což vždy vidíme velmi rádi. V drtivé většině šlo již o uvedené modely dostupné na čínském trhu, takže se v podstatě nejedná o úplné novinky. Xiaomi to vzali opravdu napříč všemi kategoriemi a kromě počítačových periferií (o kterých jsme psali před chvílí) poslali na trh i další zajímavé kousky. Vybrat by si měl v podstatě každý, ať už sháníte univerzálního kuchyňského pomocníka, pokročilá TWS sluchátka, nebo nejnovější verzi jejich elektro-koloběžky. Prostě od každého něco…

Začneme třeba další verzí jejich chytré horkovzdušné fritézy, Mi Smart Air Fryer 3.5L. Tak kromě navýšené kapacity přinese i celou řadu chytrých funkcí, ale hlavně se jedná o veskrze univerzálního pomocníka. Kromě horkovzdušného fritování totiž zastane i funkci jogurtovače, sušičky ovoce nebo elektrické trouby. Případně se dá využít i na rozmrazování potravin. Teplota je nastavitelná v širokém rozmezí 40°C až 200°C, takže se hodí opravdu na vše. Bonusem pak jsou již zmíněné chytré funkce a propojení s chytrou domácností třeba pomocí Google Assistant nebo Amazon Alexa. Za 99 euro to vypadá na solidní koupi.

Pro audio nadšence je pak dobrou zprávou oficiální dostupnost chytrých sluchátek Redmi Buds 3 Pro. Xiaomi je sice uvedli už minulý týden, ale pro dobrou míru je zahrnuli i do aktuální představovačky nových globálních produktů. Sluchátka nabídnou vymoženosti, jako je třeba aktivní potlačování ruchů (ANC), bezdrátové nabíjení nebo připojení pomocí Bluetooth 5.2. A s cenovkou 69.99 euro půjde pro mnohé o jasnou volbu.

Dostalo se i na nadšence pro řádění na moderních elektro-koloběžkách. Nový Mi Electric Scooter 3 je totiž ještě dostupnější s cenovkou 449 euro. Koloběžka si zachovala maximální rychlost 25 km/h, ale dojezd na jedno nabití byl snížen jen na zhruba 30 km. Na druhou stranu je ale k dispozici nový integrovaný displej, duální systém zadních brzd nebo trojice rychlostních režimů. Takže další jasná volba pro milovníky tohoto způsobu přepravy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.