Asi se mezi našimi čtenáři najde jen málo těch, kteří by nevěděli, že společnost ZTE zítra představí svůj novinkový telefon Axon 30 s přední kamerou pod displejem. Ale dnes se ukázalo, že spolu s ním výrobce uvede i další produkty. O nich se až doposud nevědělo, takže je to takové malé překvapení. Výrobce totiž dnes vydal na Weibo teaser, kterým potvrdil představení sluchátek ZTE Buds a Live Buds Pro.

Nová sluchátka tak doplní loňský model Live Buds a také model Live Buds SE, který je na trhu od letošního dubna/apríla. O chystaných sluchátkách ZTE Buds a Live Buds Pro toho ale nic moc nevíme. Výrobce dnes zveřejnil pouze to, že model Live Buds Pro bude mít celkem šest mikrofonů pro redukci okolního šumu. Po třech mikrofonech tedy bude na každém jednotlivém sluchátku. Zároveň by tato sluchátka měla mít i menší rozměry.

O sluchátkách ZTE Buds výrobce zmínil, že budou mít baterii s velmi dlouhou výdrží. Jak budou sluchátka vypadat nám lehce přiblíží upoutávka. Oboje sluchátka půjdou na trh v bílé barvě, ve které jsou vyvedeny i jejich nabíjecí boxy. Design jednotlivých modelů se ale liší. Model Buds má otevřený design s dlouhými stopkami. Proto je jeho nabíjecí box užší a vyšší. Live Buds Pro mají uzavřený design se silikonovými nástavci, které zajistí pasivní potlačení šumu. Na sluchátkách samotných a také na nabíjecím boxu jsou malé LED diody. Tipaři očekávají, že chystaná sluchátka sice budou mírně dražší než jejich předchůdci, ale stále půjde o cenově dostupné nositelnosti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.