Týdny a měsíce lockdownu zcela jistě kromě nárůstu alkoholismu vedly i k masivnímu rozšíření ručních prací a kutilství. Ostatně v první vlně pandemie všichni nadšeni šili a produkovali roušky, než se po půl roce rozhodlo, že byly na nic. Každopádně je ale náš národ velmi aktivní a nasvědčuje tomu i zvýšení poptávky například po 3D tiskárnách. Ale pro domácí experimenty se hodí i spousta dalších gadgetů a my pro vás dnes máme třeba velmi zajímavou gravírovačku ATOMSTACK A5 Pro ze slevové akce na e-shopu Tomtop.

Gravírovačka ATOMSTACK A5 Pro je nadprůměrně vybavený kousek, který se rozhodně doma neztratí a kutily nadchne. Nabídne třeba výkonný 40W laser, schopný rytí na celou škálu materiálu včetně dřeva, nerez oceli nebo kůže. Stejně tak potěší i velká maximální rycí plocha 410 x 400 mm, vylepšená technologie zaměřování laseru, nebo nová technologie ochrany očí, takže se při práci obejdete bez ochranných brýlí. Podporována je i většina nejpoužívanějších softwarových nástrojů v této kategorii včetně třeba LaserGRBL nebo LightBurn.

A samozřejmě oficiální cenu nemůžeme nechat jen tak a dnešní kupón opravdu stojí za to. Pomocí kupónu TA5PT totiž máte možnost srazit cenu až na 229.49 euro a výrazně tak ušetřit. Bonusem je pak samozřejmě i doručení z německého skladu bez dalších problémů a je v řádu několika dní. Takže pokud patříte mezi nadšence pro různé domácí výrobky, tak je gravírovačka ATOMSTACK A5 Pro určitě velmi zajímavou volbou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.