Dalším kouskem, který čeká na své představení ještě před koncem tohoto měsíce je telefon Poco X3 GT. Představovačka proběhne 28. července/júla v Malajsii. Ovšem opět nepůjde o originální přístroj, ale o rebrandovaný model Redmi Note 10 Pro. Ten se zatím prodává jen na čínském trhu a pod značkou Poco se podívá na trhy globální. Nakonec na to, že Poco vydává převážně rebrandované stroje jsme si už celkem zvykli.

U chystaného modelu Poco X3 GT máme už oficiálně potvrzeno, je dostane procesor Dimensity 1100. Nový teaser nyní potvrdil i rychlé nabíjení s výkonem 67 W. Design telefonu zase naznačily renderované obrázky, které také nepřekvapily a vlastně i potvrdily, že vzhled bude téměř stejný jako u Redmi Note 10 Pro. Na trh půjdou tři barevné varianty, a to černá, bílá a modrozelená.

Co se dalších parametrů týče, je víc než pravděpodobné, že také budou stejné jako u Redmi Note 10 Pro. Jde tedy o LCD displej s úhlopříčkou 6,6 palce a FullHD+ rozlišením. Obnovovací frekvence by měla dosáhnout na 120 Hz. Čipset Dimensity 1100 by mohlo doplnit až 8 GB operační paměti a 256 GB interního úložiště. Přední kamera bude 16 MPix a hlavní fotoaparát bude mít 64 MPix, 8 MPix a 2 MPix snímače. Očekává se i baterie s kapacitou 5000 mAh a boční snímač otisků. Operačním systémem bude Android 11 s nadstavbou MIUI 12.5.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.