Už zítra se dočkáme novinkových hodinek Oppo Watch 2. O hodinkách k dnešnímu dni víme například to, že je bude pohánět procesor Snapdragon Wear 4100. Dále se proslýchá, že by měly podporovat i e-SIM, ale není ještě úplně jasné, zda jen v Číně a nebo i na globálních trzích. Zatím jsme ale nezjistili, jaký design budou hodinky mít a v podstatě toho moc nevíme ani o dalších funkcích.

Ale vzhledem k tomu, že na tipaře je vždy spoleh, můžeme se dnes, den před uvedením hodinek Oppo Watch 2, podívat na pár jejich snímků. K nim přidáme i několik dalších parametrů. Fotky sdílí na Twitteru nám dobře známý Evan Blass. Co se vzhledu týče, chronometr tak trochu připomíná Apple Watch. Jejich pouzdro bude zřejmě z hliníkové slitiny a displej je obdélníkový s oblými rohy. Na pravé hraně jsou dvě ovládací tlačítka.

Z druhého snímku, který Blass zveřejnil je patrno, že hodinky budou podporovat volání. Podle další fotky zase můžeme usuzovat, že Oppo Watch 2 budou mít zabudovanou GPS, stejně jako jejich předchůdce. K dalším parametrům můžeme přidat i 16 GB interní úložiště, NFC, monitoring tepové frekvence a monitoring stresu. Očekává se, že hodinky poběží na nadstavbě ColorOS a na trh půjdou ve velikostech 42 mm a 46 mm. Měly by mít i vylepšenou baterii s delší výdrží. Nu a výrobce by měl přidat i podporu aplikace Oppo Relax. Každopádně veškeré podrobnosti se dozvíme už zítra.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.