Čínské Lenovo sice nemá záběr produktů tak rozsáhlý jako třeba konkurenti od Xiaomi, ale i tak se u nich toho najde docela dost. Mimo jiné jsou Lenovo poměrně aktivní s výrobou bezdrátových sluchátek, kterých nabízí opravdu slušnou řádku. A dnes pro vás máme dvojici zajímavých kusů právě z této kategorie. Jde o akční nabídku ze zásob e-shopu Wiibuying a jak je jejich dobrým zvykem, tak samozřejmě pro nás mají i slevové kupóny pro ještě lepší ceny. Bez toho by to prostě nebylo ono…

Jako první si vezmeme na paškál TWS sluchátka Lenovo XT83, které jsou k mání v černé nebo bílé barevné variantě. Nabídnou připojení pomocí Bluetooth 5.0 a s tím spojené nízké latence, takže se hodí třeba i na hraní her. Kvalitu zvuku pak zaručí 13 mm drivery a navíc i podpora kodeku SBC. Ovládání je plně dotykové a samozřejmostí je i vestavěný mikrofon. Baterie s kapacitou 25 mAh by měla vydržet zhruba na 3.5 hodiny přehrávání hudby a k dispozici je i 250 mAh nabíjecí box. Díky kupónu WIIXX3NY se pak dostanete na cenu jen 16.59 dolarů.

Možná ještě o fous zajímavěji pak vypadá druhý model TWS sluchátek, Lenovo XT92. Ten nabídne připojení pomocí Bluetooth 5.1 a tvůrci se chlubí fantastickou 60 ms latencí. Dynamický driver s bio-membránou má 10 mm a kodek SBC se postará o kvalitní audio. Integrovaný mikrofon pak nabídne i technologii potlačování okolních ruchů. Herní zaměření sluchátek je znát i na futuristickém nabíjecím boxu. Jinak je tento model sluchátek opět k dostání v černé nebo bílé barevné variantě. A s kupónem WII736FX navíc jen za 16.99 dolarů. To je opravdu více než slušné.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.