Společnost Xiaomi má, jak všichni dobře víme, výrazně široký záběr. Na trh posílá nejen chytré telefony, ale v jejich portfoliu najdeme v podstatě cokoli, s nadsázkou řečeno, od špendlíku po slona. Velkou část jejich produkce tvoří i produkty pro chytrou domácnost. Valná většina těchto produktů se ale prodává jen na čínském trhu. Ale naštěstí se poměrně dost výrobků určených pro chytrou domácnost dostane i na trhy globální.

A když už se bavíme o Xiaomi a jejich produktech pro chytrou domácnost nemůžeme se nezmínit ani o další prezentační akci. Tu si naplánovali na zítřejší den. Alespoň to avizuje jednoduchá upoutávka na oficiálním twitterovém účtu společnosti. V souvislosti se zítřejší představovačkou musíme zmínit i to, že bude globální. Ovšem uvedené produkty dorazí jen na některé vybrané trhy. Akce vypukne ve 20 hodin (GMT+8).

Když se podíváme na teaser, který Xiaomi zveřejnila, můžeme si tipnout, že půjde o kuchyňské spotřebiče a zřejmě jich bude víc než jeden. Ostatně slogan „Easy Connect, Easy Cooking“ hovoří jasnou řečí. Ovšem obrázek nám neposkytuje žádné vodítko, abychom si troufli odhadnout, o jaký konkrétní kuchyňský spotřebič půjde. Ale vzhledem k tomu, že jde o globální prezentaci nebude to nic tak velkého jako je chytrá lednice nebo chytrý sporák. Ale klidně by mohlo jít o některý z drobnějších produktů jako je třeba rýžovar, indukční vařič a nebo i varná konvice. Zkrátka a dobře, nechme se překvapit.