Elektrické koloběžky a elektrická kola už dávno nejsou výjimkou v nabídkách čínských e-shopů. Dokonce i jejich ceny už nejsou nijak závratné. Proto se dnes podíváme na e-shop Cafago, který nabízí v bleskovém prodeji zajímavé elektro kolo Samebike YINYU14. Určitou výhodou při koupi tohoto přibližovadla určitě pro nás, Evropany, bude, že jej můžeme pořídit z evropského skladu.

Asi není třeba připomínat, že elektrické skládací kolo je dobrým řešením pro pohyb ve městě, a to nejen v dopravních špičkách. Navíc jde svým způsobem o ekologickou dopravu, která nezatěžuje životní prostředí. Tyto atributy splňuje i elektro kolo Samebike YINYU14. Kolo má rám z hliníkové slitiny, která je dostatečně pevná na to, aby unesla až 100 kilového jezdce. Samozřejmostí je i nastavitelná výška sedla.

Kolo má navíc i výkonný 250 W motor a jeho maximální rychlost je až 30 km/h. Dojezd na jedno nabití 270 W baterie je až 50 km. Kola tohoto přibližovadla jsou 14 palcová a ve výbavě elektro kola nechybí ani přední a zadní kotoučová brzda. Dále zde najdeme LCD displeje a LED světlo pro bezpečnou jízdu za špatných světelných podmínek. Kolo je skládací a po složení je jeho rozměr 80×48×60 cm. V bleskovém prodeji z evropského skladu e-shopu Cafago elektro kolo Samebike YINYU14 přijde na 424,99 euro včetně DPH. Tato cenová nabídka je ale limitována počtem kusů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.