Elektrické koloběžky a elektrická kola už dávno nejsou výjimkou v nabídkách čínských e-shopů. Dokonce i jejich ceny už nejsou nijak závratné. Proto se dnes podíváme na e-shop Cafago, který nabízí v bleskovém prodeji zajímavé elektro kolo Samebike YINYU14. Určitou výhodou při koupi tohoto přibližovadla určitě pro nás, Evropany, bude, že jej můžeme pořídit z evropského skladu.

Asi není třeba připomínat, že elektrické skládací kolo je dobrým řešením pro pohyb ve městě, a to nejen v dopravních špičkách. Navíc jde svým způsobem o ekologickou dopravu, která nezatěžuje životní prostředí. Tyto atributy splňuje i elektro kolo Samebike YINYU14. Kolo má rám z hliníkové slitiny, která je dostatečně pevná na to, aby unesla až 100 kilového jezdce. Samozřejmostí je i nastavitelná výška sedla.

Kolo má navíc i výkonný 250 W motor a jeho maximální rychlost je až 30 km/h. Dojezd na jedno nabití 270 W baterie je až 50 km. Kola tohoto přibližovadla jsou 14 palcová a ve výbavě elektro kola nechybí ani přední a zadní kotoučová brzda. Dále zde najdeme LCD displeje a LED světlo pro bezpečnou jízdu za špatných světelných podmínek. Kolo je skládací a po složení je jeho rozměr 80×48×60 cm. V bleskovém prodeji z evropského skladu e-shopu Cafago elektro kolo Samebike YINYU14 přijde na 424,99 euro včetně DPH. Tato cenová nabídka je ale limitována počtem kusů.