Společnost Samsung už před nějakým dnem potvrdila, že příští měsíc představí své novinkové skládací telefony. Jedním z nich bude Samsung Galaxy Z Flip 3, který sice bude mít solidní parametry, ale přece jen asi nepotěší ty, kteří potřebují mít svůj telefon rychle nabitý. Ano, rychlé nabíjení je to, oč tu běží a pro některé uživatele by mohlo být zklamáním.

Skládací telefony, i když se jejich ceny pomalu snižují, jsou stále poměrně dost drahou záležitostí. A nejinak na tom bude i chystaný Samsung Galaxy Z Flip 3. A u drahého telefonu přece jen očekáváte plný komfort včetně rychlého nabíjení. Toho se ale u Galaxy Z Flip 3 nedočkáte. Měl by totiž podporovat jen 15 W nabíjení. Alespoň to tvrdí tipař Ice Universe a sarkasticky gratuluje Samsungu, že se mu konečně podařilo „vyhrát v soutěži o nejpomalejší telefon“.

A na tuto informaci bychom se klidně mohli spolehnout, protože už v květnu/máji se dalo z certifikačního výpisu 3C vyčíst, že Galaxy Z Flip 3 bude mít 3300 mAh baterii s podporou 15 W nabíjení. Samozřejmě si o tomto kroku společnosti Samsung můžeme myslet co chceme. Je to ale opravdu mírně zarážející v době, kdy i telefony z nižší střední třídy mají mnohdy rychlejší nabíjení. A u tohoto chystaného véčkového stroje se přece jen bavíme o drahém prémiovém telefonu. Ostatně ani baterie nemá příliš vysokou kapacitu, takže s její dlouhou výdrží na jedno nabití nemůžeme moc počítat.