Vybrat si chytré hodinky dnes rozhodně není jednoduché, protože nabídka jednoznačně převyšuje poptávku. Na trhu jsou také všechny možné modely napříč cenovým a kvalitativním spektrem. Čínské firmy se předhání v nízkých cenách, ale někdy to samozřejmě může být na úkor právě kvality a vybavení. To ale není případ chytrých hodinek Haylou, které jsme už také měli možnost s několika zajímavými modely vidět. Jejich poslední počin Haylou RS3 (nebo někde také označované jako Haylou LS04) opět stojí za pozornost a navíc jsou momentálně k dostání za parádní cenu.

Chytré hodinky Haylou RS3 sází na strohý elegantní Bauhaus design samotného těla z odolné hliníkové slitiny. Na boku pak najdeme dvojici masivních tlačítek, které přispívají k robustnosti konstrukce. Displej je kruhový 1.2-palcový AMOLED s jemným rozlišením 390 x 390 pixelů, takže je zaručena jak nízká spotřeba, tak i parádní kvalita obrazu. Hodinky jsou samozřejmě vybaveny i veškerými moderními zdravotními senzory, včetně měření tepu nebo monitoringu SpO2, neboli okysličení krve. K dispozici je i 14 sportovních režimů a potěší i přítomnost GPS čipu od Sony, 6-osý gyroskop, geomagnetický senzor, akcelerační senzor nebo voděodolnost ATM5. Vestavěná 230 mAh baterie by pak měla vydržet až 12 dnů používání na jedno nabití.

Vzhledem k výborné výbavě pak příjemně překvapí i cena, protože Haylou RS3 jsou momentálně k sehnání za sympatických 69.99 dolarů. Prodávají se v univerzální černé barvě a se silikonovým 22 mm řemínkem, který by ale neměl být problém vyměnit. Pokud tedy hledáte skvěle vybavené hodinky za parádní cenu, tak máte jasnou volbu přímo na ráně. Haylou RS3 vypadají za ty peníze prostě neodolatelně.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.