Společnost Samsung už potvrdila termín konání své velké akce Galaxy Unpacked. Představovačka proběhne 11. srpna/augusta a hlavními hvězdami večírku budou skládací telefony Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3. Ovšem na svou premiéru se chystají také hodinky Galaxy Watch 4 a nová TWS sluchátka Samsung Galaxy Buds 2.

Vzhledem k tomu, že o hodinkách Galaxy Watch 4 přece jen už něco málo víme, podíváme se dnes na sluchátka Samsung Galaxy Buds 2. O nich jsme se totiž zatím příliš nezmiňovali. Navíc se na síti dnes objevily jejich renderované snímky, které zveřejnil na Twitteru nám dobře známý Evans Blass. Podíváme se proto na to, jaký budou mít sluchátka design a v jakých barevných variantách půjdou na trh.

Obrázky v prvé řadě potvrdily, že sluchátka mají podobný vzhled jako Galaxy Buds Plus. Ovšem nabíjecí box zas tak trochu připomíná box loňských sluchátek Galaxy Buds Live. Dále si můžeme všimnout, že na trh půjdou sluchátka ve čtyřech barvách, a to černé, bílé, olivově zelené a fialové. Nabíjecí box je u všech barevných variant zvenku bílý a uvnitř má danou barvu sluchátek. Tolik tedy k designu. V rámci parametrů tipaři odhadují, že jednotlivá sluchátka budou mít baterii s kapacitou 120 mAh a nabíjecí box dostane 500 mAh akumulátor. Další parametry a funkce jsou zatím v utajení.