Značka Ulefone si své velmi solidní renomé vydobyla zejména v kategoriích odolných modelů, případně kousků s velkými bateriemi. Jejich poslední počin tak poměrně logicky kombinuje oba úspěšné přístupy hezky do sebe a výsledkem je monstrózní Ulefone Power Armor 13. Ten se kromě celé plejády odolných certifikací tak může pochlubit i unikátní obří 13.200 mAh kapacitou baterie, kterou opravdu nevidíme každý den. A není se čemu divit, protože by mělo jít (nejen) v kategorii odolných telefonů o rekordní počin. Tento kousek už také míří i do prvních předprodejů. Ty by měly oficiálně vypuknout už 26. července.

Hlavním tahákem tohoto telefonu je samozřejmě už zmíněná 13.200 mAh kapacita baterie, která by i při velmi náročném používání měla hezkých pár dnů vydržet. Podporuje jak 33W klasické, tak i 15W bezdrátové nabíjení. Ale navzdory solidním rychlostem ji budete nabíjet opravdu velmi dlouho. Telefon je kromě toho i velice slušně vybaven i dalším hardwarem, i když jde „jen“ o 4G kousek. Dočkáme se tak například velkého 6.81-palcového displeje s FullHD+ rozlišením, procesoru Helio G95 nebo 8 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti. K tomu ale také i třeba microSD slotu, nebo systému Android 11 či NFC čipu. Ulefone se snažil i s fotoaparáty, zadní má hned čtyři senzory se 48 Mpx hlavním a pěticí LED blesků, selfie kamerka je pak 16 Mpx.

Poslední šance v soutěžích o telefony zdarma

Tvůrci ale stále nechávají pod pokličkou plánovanou cenu tohoto odolného monstra. Při letmém pohledu na specifikace by se ale teoreticky nemělo jednat i nijak extrémně drahý kousek. Vše se samozřejmě dozvíme v prvních předprodejích. Stále by také měla být na oficiálních stránkách firmy otevřená možnost k registraci na slevový kupón. Power Armor 13 máte také možnost vyhrát v několika soutěžních kolech opět na stránkách Ulefone, Facebooku nebo Youtube. Poslední kolo pak startuje dnes na Twitteru, takže proč nepokusit štěstí a něco nevyhrát.