Elektrokola pomalu, ale jistě dobývají svět a jejich prodeje začínají atakovat prodeje těch „klasických“. A není se čemu divit, protože jsou mnohem univerzálnější i pro tu část populace, která není zrovna v ideální formě. Jejich ceny také velmi sympaticky padají, takže už se dávno nejedná o drahé a nedosažitelné produkty pro extra bohaté. Dne pro vás máme další velmi zajímavé kousky z této kategorie, protože značka ELEGLIDE si odbývá svoji světovou premiéru na e-shopu Geekbuying. A samozřejmě takový premiéra přináší i extra slevové akce s kupóny.

V aktuální nabídce této promoakce je trojice elektrokol ELEGLIDE, které toho mají poměrně hodně společného. Všechny modely mají výkonný 250W motor s maximální rychlostí 25 km/h, tři jízdní režimy, pět úrovní asistence, duální systém brzd nebo 21-stupňovou převodovku Shimano. Sdílí také skvělé zpracování s tělem z odolné hliníkové slitiny, přední vidlicí z uhlíkové oceli nebo systém mechanických tlumičů. Všechny také mají vyjímatelnou baterii, ale její kapacita se velmi radikálně liší model od modelu. Rozhodně ale potěší ve všech případech doprava z polského skladu bez dalších doplatků.

ELEGLIDE M1

Základní model ELEGLIDE M1 tak nabídne 26-palcová kola hodící se jak do města, tak i do terénu. Baterie je 36V 7,5Ah a měla by stačit na maximálních 65 km dojezdu. K dostání je pak v tmavě modré barvě s kupónem GKB722S jen za 599.99 euro. Velmi solidní základní model se vším všudy.

ELEGLIDE M1 Plus

Výkonnější ELEGLIDE M1 Plus pak zvedne laťku se 36V 12.5Ah kapacitou baterie, díky které získáte až parádních 100 km maximálního dojezdu. Dostanete také i o fous větší 27.5-palcový průměr kol pro náročnější. Barevná verze je stylově černá a slevový kupón GKB723S srazí cenu až na 749.99 euro.

ELEGLIDE F1

Poslední do dnešní party je pak model ELEGLIDE F1, který se liší především možností složení kola do kompaktnějších rozměrů pro potřeby transportu nebo uskladnění. Baterie je v tomto případě 36V 10.5Ah s dojezdem maximálně kolem 85 km a kola mají průměr 26-palců. Cena je také velmi příznivá, protože se slevovým kupónem GKB724S zaplatíte jen 699.99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.