Sice jsme všichni předpokládali, že společnost Samsung 11. srpna/augusta představí své novinky, ale až nyní to máme oficiálně potvrzeno. Akce Galaxy Unpacked skutečně vypukne v tomto termínu v 10 hodin EST. Na síti už koluje oficiální pozvánka na tuto prezentaci a naznačuje, že hlavními hvězdami budou novinkové skládací telefony Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3. Kromě nich výrobce s nejvyšší pravděpodobností představí i chytré hodinky řady Galaxy Watch 4 a sluchátka Galaxy Buds 2.

Akce Galaxy Unpacked poběží online a společnost Samsung ji bude streamovat na svých stránkách a sociálních sítích. Dokonce už nyní Samsung vytvořil speciální rezervační stránku. Na ní si budou moci případní zájemci zarezervovat představené produkty. Vše je tedy řádně přichystáno a nezbývá než počkat na samotnou představovačku.

Co tedy zatím víme o produktech, které spatří světlo světa 11. srpna? Tipaři odhadují, že skládací telefon Galaxy Z Fold 3 bude mít jako první stroj řady Fold podporu stylusu S Pen. Údajně bude zároveň prvním telefonem společnosti s kamerou pod displejem. Véčkový Galaxy Z Flip 3 bude mít zajímavý design, větší sekundární displej a vylepšenou duální kameru. Hodinky řady Galaxy Watch 4 bude prý pohánět velmi výkonný procesor Exynos W920 a budou mít i obrovské 16 GB interní úložiště. Hodinky poběží na systému One UI Watch, což je upravená verze Wear OS. Sluchátka Galaxy Buds 2 budou podporovat aktivní potlačení šumu a do prodeje půjdou ve třech barvách.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.