Xiaomi nám představili svá sluchátka Redmi AirDots 3 Pro s technologií aktivního potlačování ruchů (ANC) už v květnu. Tento model byl ale doposud dostupný jen na čínském trhu, kde také dostal poměrně velmi lákavou cenovku ve výši zhruba 54 dolarů. Po pár týdnech se ale také konečně dostalo i na zákazníky po celém světě, protože se tato sluchátka teď dočkala přeznačení na Redmi Buds 3 Pro pro potřeby globálního trhu. A překvapivě se ani příliš nezvedla cena, protože by měly být k mání za 60 dolarů. Případně dokonce v první časově omezené promo akci na Aliexpressu jen za 40 dolarů.

Redmi Buds 3 Pro

Redmi Buds 3 Pro mají oválný tvar a samozřejmě se dodávají i nezbytným dobíjecím boxem. Jde o bezdrátová TWS sluchátka s 9 mm kompozitním dynamickým driverem a hned trojicí vestavěných mikrofonů pro potřeby ANC technologie. Okolní ruchy až do zhruba 35dB by tak měly zcela zmizet pro krásně čistý a nerušený poslech. Potěší i připojení pomocí moderního protokolu Bluetooth 5.2, což zaručí výbornou odezvu jen 69 ms. Sluchátka se tak hodí třeba i pro potřeby a nároky hráčů her.

Solidní je i výdrž na baterii, protože bez zapnutého ANC režimu se dostanete na nějakých 6 hodin přehrávání. Vestavěná 35 mAh kapacita baterie je ale snadno rozšířená díky kompaktnímu 470 mAh dobíjecímu boxu. S tím se dostanete dohromady až na krásných 28 hodin výdrže. Box navíc podporuje kromě USB Type-C portu i bezdrátové dobíjení využívající standard Qi. Samozřejmostí je i dotykové ovládání, případně voděodolná certifikace IPX4. Za ty peníze se může jednat o velmi dobrou volbu pokročilých sluchátek.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.