Léto už je v plném proudu a navzdory epidemii začínají dovolené nabírat na síle. To ale nebrání aktivním e-shopům, aby i tak nevyvíjeli rozmanité slevové skopičiny. To je přesně případ třeba expertů z GoDeal24, kteří si pro nás jako obvykle nachystali pořádnou nůši slevových kupónů na software převážně z říše Microsoftu. A o pořádné úspory při pořizování rozličných verzí Windows nebo Office tak samozřejmě nebude nouze.

Začneme speciální nabídkou na nejžádanější kousky v podobě operačního systému a kancelářského balíku pro každého. Tyhle ceny navíc ani žádné další kupóny na slevu prostě nepotřebují…

Také se ale můžeme mrknout na široký výběr licencí operačního systému Windows a to i včetně různých podnikových nebo serverových verzí. Všechny ale s velmi hezkým 45 % slevovým kupónem SGO45. To určitě neurazí.

A pokud by vám snad byl podobný kupón ještě málo, tak je v záloze ještě o fous tučnější kousek. Ten platí na veškeré následující kousky a opět dojde i na některé produkty určené pro náročné fajnšmekry a profesionály. Takže nezapomeňte na kupón SGO60 na 60% slevu.

V nabídce na GoDeal24 jsou také i některé zcela nové produkty, které by bylo škoda jen tak propást. A všechny jsou samozřejmě za více než lidové ceny.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.