Příští měsíc bude určitě zajímavý. Hned několik výrobců totiž připravuje na srpen/august prezentace nových telefonů. A u některých z nich můžeme očekávat, že jim jejich výrobci do výbavy přidají procesor Snapdragon 888 Plus. Novinky na srpen chystá i Xiaomi a kromě jiného všichni očekávají, že představí nadstavbu MIUI 13, telefony řady CC 11, Mi Pad 5 a v neposlední řadě i telefon Xiaomi Mi Mix 4.

Tento telefon je v poslední době velkou stálicí na síti a tipaři se snaží předhánět v zaručených zprávách o jeho parametrech. Podle jedné z nich prý můžeme počítat s tím, že výrobce osadí Xiaomi Mi Mix 4 procesorem Snapdragon 888 Plus. Je to jen logické, protože půjde o prémiový telefon se vším všudy. Kromě toho na čínském Weibo sdílí tipař, který si říká Plešatá panda, i další specifikace Mi Mix 4.

Tipař tvrdí, že telefon půjde na trh jen v jedné verzi. Bude mít 6,67 palcový OLED displej s FullHD+ rozlišením a zakřivenými hranami. Obrazovka nebude mít ani výřez a ani „díru“, protože přední kamera bude pod displejem. Baterie bude mít kapacitu 5000 mAh. V rámci podpory rychlého nabíjení prý můžeme očekávat 120 W kabelové nabíjení a 70 W nebo dokonce 80 W bezdrátové nabíjení. Hlavní fotoaparát bude trojitý s 50 MPix senzorem Samsung GN1s. Výrobce prý přidá i integrovaný čip uMCP5 společnosti Micron pro podporu LPPDR5 RAM a UFS 3.1. Hmotnost telefonu dosáhne na zhruba 226 gramů. Informace ovšem jako vždy berme s rezervou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.